Бердянська міська рада - офіційний сайт

Відділення денного перебування

                                                                                                                                                     Картка послуги вiддiлення 
                                                                                                                                                          Завантажити ⇓вул. Земська, 38 тел. +38 (06153) 4-57-30; вул. Консульська, 80 тел. +38 (06153) 4-74-67; вул. Північна, +38 (06153) 2-77-07.  

Завiдувач вiддiлення: Бросленко Раїса Михайлiвна

    Відділення денного перебування обслуговує громадян, які мають часткове порушення рухової активностi, частково не здатнi до самообслуговування та не мають медичних протипоказань для перебування в колективi та потребують соцiально-побутової психологiчної адаптацiї, надання соцiальних послуг з метою усунення обмежень життєдiяльностi, запобігання винекненню та розвитку можливих захворювань особи, підтримки її здоров'я, соцiальної незалежностi, вiдновлення знань, вмiнь та навичок з орiєнтування в домашнiх умовах, ведення домашнього господарства, самообслуговування, поведiнки у суспiльствi, сприяння розвитку рiзнобiчних iнтересiв i потреб осiб, органiзацiї дозвiлля і вiдпочинку.

- Послуга соціальної адаптації включає в себе:

· організація дозвілля та відпочинку;

·  надання інформації з питань соціального захисту населення;

· допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення;

· надання психологічної допомоги;

· сприяння денної зайнятості;

· надання нових знань та навичок (навчання роботі з різних видів декоративно-прикладного мистецтва, навички роботи на ПК, лекції, бесіди, відвідування виставок, музеїв, хоровий спів тощо);

· навчання в «Університеті ІІІ віку»;

· сприяння в отриманні інших соціальних послуг і консультацій фахівців відповідно до виявлених потреб.

 До відділення денного перебування приймаються громадяни похилого віку та особи з інвалідністю (які досягли 18 років), які мають часткове порушення рухової активності, частково не здатні до самообслуговування.

На теперiшнiй час функцiонує три факультети:       

 

 • Декоративно-прикладного мистецтва

    

    Факультет крiм сприяння розвитку рiзнобiчних iнтересiв слухачiв, головною метою ставить розвиток творчої складової особистостi, що позитивно впливає на психологiчний та емоцiйний стан. Члени факультету у своїх роботах втiлюють творчi думки, навчаються навичкам крою, пошиття та ремонту одягу, а все це загалом сприяє адаптацiї до посильної трудової дiяльностi.

 • Iнформацiйних технологiй

  

Протягом практичних занять, члени факультету ознайомлюються з сучасними технологiями та отримують навички роботи за комп'ютером, завдяки чому легко знаходять зв'язок з молодим поколiнням, та пiдтримують свою дiяльнiсть на сучасному рiвнi. Прозоре усвiдомлення необхiдностi пiзнання нових технологiй мотивує до творчої та розумової дiяльностi, що дає чудовi результати при засвоєннi матерiалу. Iснує два курси: початковий та просунутий, де кожен з курсiв задовiльнить загальнi потреби та зацiкавленнiсть не тiльки новеньких, але й людей з попередньою iнформацiйною пiдготовкою. 

 • Літературно-художній 

 

Працюють хоровий колектив "Вечірня зоря" та групи оздоровчої фізкультури.

        

На сьогодні відділення денного перебування проводить свою роботу у трьох приміщеннях, розташованих у різних мікрорайонах, що надає змогу забезпечити надання соціальної послуги жителям усіх районів міста. Кожен факультет має аудиторію для занять та необхідне обладнання. Завдяки зусиллям керівництва міської влади, факультет інформаційних технологій та декоративно-прикладного мистецтва має сучасне обладнання. 

 

Літературний гурток

 • 20.11.2020
 • Грамоченко А.В.

У відділенні денного перебування по вул. Північна, 13 заняття літературного гуртка проходять згідно розкладу.

Подробиці

Лікувальна фізкультура

 • 06.11.2020
 • Грамоченко А.В.

У відділенні денного перебування по вул. Консульська, 80 продовжують свою роботу заняття з лікувальної фізкультури. Фотозвіт

Подробиці

Розклад занять

 • 26.10.2020
 • Грамоченко А.В.

вул. Земська, 38...

Подробиці

Безоплатна правова допомога

 • 23.10.2020
 • Грамоченко А.В.

У відділенні денного перебування по вул. Земська, 38 пройшла зустріч з представником безоплатної юридичної допомоги.

Подробиці

Заняття літературного гуртка

 • 15.09.2020
 • Грамоченко А.В.

У відділенні денного перебування, по вул. Північна, 13, пройшли заняття літературного гуртка. Відвідувачі читали вірші, дивились відео про видатних людей.

Подробиці

Презентація книги

 • 04.09.2020
 • Грамоченко А.В.

У відділенні денного перебування по вул. Північна, 13 на занятті літературного гуртка Неля Курісько - одна з відвідувачів нашої установи, представила книгу зі своїми віршами. Фотозвіт

Подробиці

З 22 червня поновили свою роботу комп'ютерні курси у відділенні денного перебування по вул. Земська, 38 та заняття хорового колективу. 

Подробиці

Заняття оздоровчої фізкультури проходять по вул. Консульська, 80. Сюжет можна подивитись тут https://pro.berdiansk.biz/vremja-dlja-zdorovja-kak-pensionery-provodjat-vremja-na-zanjatijah-v-tercentre

Подробиці

Заняття з оздоровчої фізкультури проходять щодня, згідно розкладу, по вул. Консульська, 80. Фотозвіт 

Подробиці

У відділенні денного перебування по вул. Земська,38 пройшов майстер-клас по виготовленню поробок з бумаги, який провела відвідувачка відділення. Фотозвіт

Подробиці

Відділення денного перебування