Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини соціального захисту населення

У зв`язку зі складною ситуацією, в якій опинилися постраждалі внутрішньо переміщені особи, з метою надання їм підтримки відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 535 «Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразовою грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної...

Подробиці

Дата проведення: 29.02.2016

Час проведення: 10-00

Місце проведення: каб. №70 виконкому

 

Порядок денний:

Відкриває та веде семінар заступник міського голови Дойнова Юлія Вікторовна.

 

1. Законодавство з охорони праці. Організація системи управління охороною праці суб’єктами господарювання. Навчання та інструктажі з охорони праці: поетапна організація та правильне проведення. Порядок організації розслідування нещасного випадку.

Доповідач: Я...

Подробиці

Відповідно Указу Президента від 28.10.2014 № 829 «Про встановлення Відзнаки Президента – медалі «70 років визволення України від фашистських загарбників» в 2015 до відзнаки було представлено 252 ветерана війни.

Медалі «70 років визволення України від фашистських загарбників» отримали 115 інвалідів війни, 135 учасників бойових дій та 2 жертви нацистських переслідувань.

Медалями нагороджені:

№ пп

Прізвище

Ім'я

По батькові

1

АЛІЄВА

...
Подробиці

Новини управління праці та соціального захисту населення