Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини соціального захисту населення

Інформаційний буклет, розроблений Міністерством юстиції у рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії Права Захисників України.

Захиснику!

Права захисників України!

Подробиці

Конкурс проводиться щороку до Міжнародного дня волонтера, який відзначається 05 грудня.

Учасниками конкурсу є волонтери, які провадять волонтерську діяльність на території міста Бердянська.

Для участі у конкурсі допускаються волонтери за поданнями: волонтерських та громадських організацій міста, КУ “Центр реабілітації дітей інвалідів” БМР, КУ “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) БМР, Бердянського міського...

Подробиці

Мінсоцполітики відкрило доступ до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій.

Для того щоб дізнатися призначена (не призначена) субсидія і який її розмір за опалювальний і не опалювальний період, достатньо ввести лише свій поштовий адрес.

Отримати інформацію можна за допомогою офіційного сайту Мінсоцполітики  (https://subsidii.ioc.gov.ua)

Подробиці

УВАГА!

  • 12.07.2018
  • Хабренко А.М.

У зв'язку з проведенням позачергової сесії Бердянської міської ради,   відкритий захист конкурсних пропозицій учасниками Конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів та осіб з інвалідністю, для виконання яких надається фінансова підтримка з міського бюджету  13 липня 2018 у  60 каб. виконавчого комітету Бердянської міської ради переноситься з 11-00 год  на 14-00 год.

        

Подробиці

Конкурс проектів програм,  розроблених громадськими організаціями ветеранів та осіб з інвалідністю, для виконання яких надається фінансова підтримка з міського бюджету            

...

Подробиці

Новини управління праці та соціального захисту населення