Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини соціального захисту населення

Дата проведення: 29.02.2016

Час проведення: 10-00

Місце проведення: каб. №70 виконкому

 

Порядок денний:

Відкриває та веде семінар заступник міського голови Дойнова Юлія Вікторовна.

 

1. Законодавство з охорони праці. Організація системи управління охороною праці суб’єктами господарювання. Навчання та інструктажі з охорони праці: поетапна організація та правильне проведення. Порядок організації розслідування нещасного випадку.

Доповідач: Я...

Подробиці

Відповідно Указу Президента від 28.10.2014 № 829 «Про встановлення Відзнаки Президента – медалі «70 років визволення України від фашистських загарбників» в 2015 до відзнаки було представлено 252 ветерана війни.

Медалі «70 років визволення України від фашистських загарбників» отримали 115 інвалідів війни, 135 учасників бойових дій та 2 жертви нацистських переслідувань.

Медалями нагороджені:

№ пп

Прізвище

Ім'я

По батькові

1

АЛІЄВА

...
Подробиці

 

Комітет з прав людей з інвалідністю

                   Заключні зауваження стосовно першої доповіді України*

            I.     Вступ

1.              Комітет розглянув першу доповідь України (CRPD/C/UKR/1) на своїх 208-му та 209-му засіданнях, які відбулися, відповідно, 19 та 20 серпня 2015 року, та прийняв наступні заключні зауваження під час свого 223-го засідання, яке відбулося 31 серпня 2015 року, ...

Подробиці

Заслухавши 25 листопада 2015 року за результатами проведеного дослідження щодо забезпечення рівного доступу людей з інвалідністю до правосуддя інформацію керівника проекту USAID «Справедливе правосуддя» Девіда Вона, голови правління Регіонального громадського благодійного фонду «Право і Демократія» Бурого А.Р., заступника Голови Державної судової адміністрації України Кондика П.М., Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю...

Подробиці

Новини управління праці та соціального захисту населення