Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини соціального захисту населення

     Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 22.01.2020 р. № 42 "Про встановлення розмірів грошової компенсації вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2020р." розмір грошової компенсації вартості продуктів харчування залишено без змін. Виплати будуть проводитись мешканцям Запорізької області в наступних розмірах:

  • для громадян, віднесених до 1 категорії, в...

Подробиці

     Про підвищення розміру допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом “гроші ходять за дитиною”. 

     Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів...

Подробиці

УВАГА!

  • 28.01.2020
  • Хабренко А.М.

     Відкритий захист конкурсних пропозицій учасниками Конкурсу проектів програм, розроблених громадськими огранізаціями ветеранів та осіб з інвалідністю, для виконання яких надається фінансова підтримка з місцевого бюджету відбудеться 03 лютого 2020 року в 15-00 год у 60 каб. виконавчого кабінету Бердянської міської ради.

Список членів комісії.

Подробиці

Новини управління праці та соціального захисту населення