Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини соціального захисту населення

ДО УВАГИ ВЕТЕРАНІВ!!!

  • 08.10.2019
  • Хабренко А.М.

До Дня захисника України Бердянською міською організацією ветеранів проводяться заходи по вшануванню ветеранів-активісітів та осіб з інвалідністю Великої Вітчизняної Війни.

Захід відбудеться 14 жовтня 2019 року 10-00 в конференц-залі ради ветеранів за адресою: м.Бердянськ вул.Морська буд.25.

Подробиці

13 вересня 2019 року з 10:00 до 12:00 в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради проходитиме пряма телефонна лінія з питань соціального захисту ветеранів війни та праці

Відповіді на запитання надасть перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Світлана Вікторівна Болдирєва за телефоном: 4 73 08

Подробиці

До Дня визволення міста Бердянськ - 19 вересня 2019 року Бердянською міською організацією ветеранів проводиться екскурсія - поїздка по місцях бойової слави для ветеранів та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Подробиці

До святкування 76-ій річниці визволення Бердянська від фашизму

12 вересня 2019 р в музеї “Подвиг”, в 13-00, відбудеться Круглий стіл, присвячений 76-й річниці визволення Бердянська від фашизму, за участі ветеранів громадської організації інвалідів Другої світової війни, Збройних сил, осіб з інвалідністю внаслідок війни та учасників бойових дій і ветеранів, молоді міста.

Подробиці

Щиро вітаємо із визначним святом - Днем Незалежності України!

Нехай це свято додасть наснаги і творчих здобутків в ім`я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Зичимо всім здоров`я, щастя і благополуччя!

Подробиці

Новини управління праці та соціального захисту населення