Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини соціального захисту населення

  Громадянин України має право безоплатно здобути вищу освіту за другою спеціальністю, якщо він за станом здоров`я втратив можливість виконувати службові чи посадові обов`язки за отриманою раніше кваліфікацією, що підтверджується висновками медико-соціальної експертної комісії, та в інших випадках, передбачених законом....

Подробиці

Продовжується набір дітей-інвалідів віком від 16 років та інвалідів I-III груп ( в тому числі учасників АТО з обмеженими можливостями) без обмежень за віком, що не потребують стороннього догляду на професійну реабілітацію до Буковинського міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів.

Відкриття груп та зарахування на навчання в Центрі відбувається по надходженню справ, але орієнтовно графік на II півріччя 2015 року такий:

 

п/...

Подробиці

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Бердянської міської ради інформує, що 2 червня 2015 року Верховна Рада прийняла Закон України за № 495-VIII “Про внесення змін до статті 18 Закону України “Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам” щодо встановлення щомісячної доплати інвалідам з дитинства підгрупи А І групи”, яким встановлено щомісячну доплату до державної соціальної допомоги інвалідам з...

Подробиці

З метою підтримки військових, які знаходяться в зоні АТО створено Координаційну робочу групу “Допоможемо землякам-військовослужбовцям в зоні АТО” по взаємодії між Народною Радою, волонтерськими, громадськими організаціями, представниками територіальних батальйонів оборони, підприємцями,   департаментами Запорізької обласної державної адміністрації та засобами масової інформації.

         На сьогодні Координаційною групою вирішується ряд питань,...

Подробиці

 Управління праці та соціального захисту населення звертає увагу на внесені зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми!

   Особам, які на 30 червня 2014 року мали право на отримання допомоги при народженні (усиновленні) дитини у розмірі, встановленому на першу дитину, після досягнення дитиною двох років на наступні 12 місяців призначається щомісячна допомога у розмірі 130 грн.

 У разі працевлаштування отримувача...

Подробиці

Новини управління праці та соціального захисту населення