Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини Територiального центру БМР

Свято міста

  • 16.09.2021
  • Грамоченко А.В.

У відділенні денного перебування почались заходи, присвячені Дню міста. 14 вересня по вул. Північна, 13 пройшов вечір "Город любимый, город родной". На який був запрошений бард м. Бердянська - Георгій Крючин. Лунали пісні, вірші, була дружня та тепла обстановка, усі відвідувачі мали гарний настрій. Фотозвіт

Подробиці

Бесіди на тему "Медицина"

  • 08.09.2021
  • Грамоченко А.В.

У відділенні денного перебування по вул. Земська, 38 пройшла зустріч з Насибулліним Рашидом Равільйовичем - завідувачем відділення анестезіології та інтенсивної терапії КУ БТМО. Тема бесіди "Надання першої допомоги. Інфаркт та інсульт. СЛР". Відвідувачі задавали питання, які їх турбують: як розпізнати інфаркт або інсульт, як попередити ці хвороби, що треба робити, якщо таке трапилось у родині та багато інших питань.

Подробиці

У відділенні денного перебування щодня, згідно розкладу, проходять лекції по формуванню здорового способу життя. Сьогодні тема лекції "Життя без хвороб. Академік Лосєв". Відвідувачам дуже сподобалась лекція, вони дізнались як знайти першопричину хвороби та як допомогти собі її подолати.

Подробиці

Зустріч з головою ОСББ

  • 26.08.2021
  • Грамоченко А.В.

У відділенні денного перебування по вул. Земська, 38 пройшла зустріч з Олегом Бойко - головою ОСББ. Тема бесіди "ОСББ". Відвідувачі задавали питання, які їх турбують, на що має право ОСББ, що зобов'язане робити та багато інших питань.

У Фейсбуці

Подробиці

Сьогодні у відділенні денного перебування по вул. Земська, 38 пройшов святковий концерт до Дня Незалежності України. У концерті приймали участь хор "Вечірня зоря", ведуча - Неля Куріско, керівник хору - Олег Соломенко. Відвідувачі концерту мали гарний настрій та емоції, лунали оплески та теплі слова. Фотозвіт

Подробиці

КУ «Терцентр» БМР