Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини Територiального центру БМР

Пункт обігріву

  • 20.01.2021
  • Грамоченко А.В.

Під час сильних морозів при КУ "Терцентр" БМР працює пункт обігріву для бездомних осіб по вул. Консульська, 80. Служба обліку бездомних осіб КУ "Терцентр" БМР звертається до небайдужих мешканців міста: якщо у вас є теплий одяг та взуття, що були у вжитку, приносьте за адресою: вул. Консульська,80, або дзвоніть за т. (06153) 4-74-67 Ми будемо вдячні всім, хто надасть посильну допомогу бездомним.

Подробиці

Соціологічне опитування

  • 20.01.2021
  • Грамоченко А.В.

Шановні відвідувачі, прийміть участь у опитуванні. Повністю гарантуємо анонімність Ваших відповідей, отримані дані буде використано тільки в узагальненому вигляді. Ваша думка дуже важлива, тому не існує правильних або неправильних відповідей. У будь-якому випадку Ваша участь у дослідженні буде корисною і допоможе у вивченні питання.

Опитування проводиться до 15 березня тут

Подробиці

Служба обліку бездомних громадян КУ «Терцентр» БМР звертається до небайдужих мешканців міста сприяти бездомним особам в оформленні інвалідності. А саме в забезпеченні їх телефонами бувшими у вжитку з активованими сім-картами, які необхідні при укладанні декларації з сімейним лікарем. Також якщо у вас є теплий одяг та взуття, що були у вжитку, приносьте за адресою: вул. Консульська, 80, або дзвоніть за т. (06153)4-74-67 Ми будемо вдячні всім, хто...

Подробиці

З початку 2020 року відділенням соціальної допомоги вдома забезпечено надання соціальних послуг 620 особі, які не здатні до самообслуговування. Шістдесят соціальних робітників надають різні заходи соціальних послуг догляду вдома, паліативного догляду а саме: допомога у веденні домашнього господарства, допомога у самообслуговуванні, спостереження за станом здоров'я та інше. Станом на 01.01.2021 року зроблено 61793 відвідувань, надано 155367...

Подробиці

З новим роком!

  • 31.12.2020
  • Грамоченко А.В.

Шановні і дорогі наші відвідувачі! Напередодні наступаючого нового року, хочеться висловити вам величезну подяку за прояв довірливого ставлення до нас і побажати величезних успіхів в новому році, міцного здоров'я. Нехай на Вашому шляху не зустрічають перешкоди, а в сім'ї панує радість, любов і взаєморозуміння. Чарівного Вам настрою. З новим роком!

Подробиці

КУ «Терцентр» БМР