Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини Територiального центру БМР

Служба обліку бездомних громадян дуже вдячна всім небайдужим мешканцям міста, які приносять одяг бувший у вжитку для нужденних. Звертаємося до всіх громадських організацій та державних установ, мешканців міста: якщо поруч є бездомний - допоможіть йому, проявивши милосердя, надайте будь-яку можливу допомогу. Якщо у вас є одяг, взуття, білизна, що були у вжитку, продукти харчування (тривалого зберігання) - приносьте за адресою: вул. Консульська,...

Подробиці

З 1 червня відділення соціальної допомоги вдома КУ "Терцентр" БМР продовжує свою роботу за новою адресою - вул. Консульська, 80 (колишня Комунарів), в районі оптового овочевого ринку. Телефон для довідок 0507742770.

Подробиці

Напередодні травневих свят 465 громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, які потребують догляду, соціальними працівниками  КУ«Територiальний центр соціального обслуговування (надання соцiальних послуг)» БМР доставлено продуктові набори, що були надані ТДВ “Бердянським хлібокомбінатом” та ТОВ “Бердянський м`ясокомбінатом”.

Подробиці

Надання допомоги підопічним

  • 15.04.2020
  • Грамоченко А. В.

Терцентр продовжує доставку продуктових наборів для підопічних в умовах карантину. 

Прочитати інформаційні новини можна тут https://pro.berdiansk.biz/u-tercentra-dobavilos-novyh-podopechnyh-zhiteli-prodolzhajut-obrashhatsja-za-pomoshhju/   

Подробиці

Надання допомоги

  • 08.04.2020
  • Грамоченко А. В.

На сьогодні продовжується надання допомоги у виді продуктових наборів від  мережі АТБ, одиноким підопічним, старше 80 років, які знаходяться на обліку у Територіальному центрі соціального обслуговування. 

Подробиці

КУ «Терцентр» БМР