Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини "Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю" БМР

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками КУ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю»БМР, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити КУ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» БМР та/або спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції. ...

Подробиці

Медичні експерти ВООЗ радять триматися від хворої людини на відстані більше 1 метра. Водночас наукова журналістка Ханна Девлін, посилаючись на рекомендації для працівників шпиталів, радить відійти від людини, що чхає або кашляє більше 10 хвилин, на відстань як мінімум двох метрів — на більш близькій дистанції існує ймовірність зараження вірусом повітряним шляхом.

Заходи індивідуального захисту, яких рекомендує дотримуватися ВООЗ...

Подробиці

Раннє втручання - це комплексна система послуг сім’ї, в якій народилася дитина з неповносправністю чи ризиком розвитку такої. Ця система послуг скерована на раннє виявлення, терапію, профілактику порушень розвитку дитини та   функціонування її в сім’ї.

Раннє втручання призначається для усіх дітей віком від 4 років, які мають ризик порушення у розвитку та їх сімей. Завдання раннього втручання-підвищити можливості батьків розвивати та виховувати...

Подробиці

6 березня о 11.00 у спортивному залі Центру  соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбудеться захід присвячений  "Міжнародному жіночому дню". Запрошуємо всіх бажаючих!

Подробиці

День дружби

  • 18.02.2020
  • Берднікова О.А.

24 лютого о 10.00 у спортивному залі Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбудеться захід присвячений  "Дню дружби". Запрошуємо всіх бажаючих!

Подробиці

КУ "Центр соц. реабілітації дітей-інвалідів" БМР