Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини "Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю" БМР

Письмовий звіт про виконану роботу КУ "Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю"  Бердянської міської ради.

  Звіт за 2021 рік:

 https://bmr.gov.ua/fileadmin/documentation/KU_Centr_reabilitaciji/Zvit_za_2021_rik.pdf

Вебінари, які проходили фахівці КУ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» БМР:

https://bmr.gov.ua/fileadmin/documentation/KU_Centr_reabilitaciji/Vebinari_2021.pdf

 

Подробиці

До дня Святого Миколая з подаруночками до нас завітала Ксенія Буханова разом з директором Управління праці та соцзахисту населення Наталією Токмань, аби привітати дітей та їхніх батьків з новорічними святами, подарувати солодощі. Дякуємо за такий щирий прояв уваги!

Подробиці

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками КУ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю»БМР, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити КУ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» БМР та/або спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції...

Подробиці

"Інклюзія через мистецтво"

  • 07.12.2021
  • Чепижко І.О., Дімітрова Х.В.

В рамках проєкту "Інклюзія через мистецтво" та  в співпраці з ГО "Бердянська організація осіб з інвалідністю "Родина разом" в КУ "Центр комплексної  реабілітації для дітей з інвалідністю" БМР  відбувся майтер-клас з малювання на тему: "Дерево роду", який провела талановита Галагіна Тетяна з Арт-майстерні "Палітра". Діти з задоволення малювали фарбами, хто самостійно, а хто за допомогою асистента. Всі діти були захоплені чарівним процесом...

Подробиці

Вітамінні подарунки для діточок

  • 07.12.2021
  • Кирилліна І.О., Дімітрова Х.В.

Вітамінні подарунки від нашого чарівника Олександра Кардаша : чай, печиво та лимони Перед святами особливо приємно отримувати гостинці і дорослим і дітям! 

Дякуємо за такий прояв уваги до дітей! Цінуємо!

Подробиці

КУ "Центр реабілітації" БМР