Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини "Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю" БМР

Час добрих справ

  • 05.05.2021
  • Кирилліна І.О.

На свята дуже приємно отримувати подарунки. Щиро дякуємо Вам,  Віктор Цуканов,  за  вашу турботу і подаровані антисептичні засоби! Всім бажаємо доброго здоров'я! Бережіть себе!

Подробиці

Цiнний подарунок

  • 30.04.2021
  • Кириллiна I.О., Дiмiтрова Х.В.

Висловлюємо величезну вдячність КП "Зеленгоспу" Григорію Горячеву за подаровані саджанці липи. Липа і прекрасна і корисна у всіх сенсах. Важко уявити Україну без липових алей, від яких пахне медом. Квітки липи виділяють велику кількість нектару. Липовий мед цінується більш інших сортів. Подаровані дерева будуть довго радувати наших діток та всіх оточуючих. Щиро дякуємо за такий цінний подарунок.

Подробиці

Шановні друзі! На виконання указу Президента України №286/2019 від 18.05.19 року «Про стратегію національно-патріотичного виховання», рішення Запорізької обласної ради від 06.04.2017року №64 «Про Обласну цільову програму національно-патріотичного виховання молоді 2017-2021роки» та з нагоди Дня пам'яті та примирення комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» ЗОР планує проведення наступних заходів:

➡️Онлайн лекція на тему...

Подробиці

Спеціалісти центру постійно навчаються та підвищують свій професійний рівень знань.

Нещодавно, фахівці центру відвідали вібінар, який провела PRO школа Онлайн,  на тему: 

  "Сенсорна інтеграція в роботі логопеда, педагога або психолога".

На вебінарі дізналися :

- Що таке сенсорна інтеграція і порушення сенсорної інтеграції. Введення в тему, причини чому дітей з порушеннями стає все більше.

- Індикатори для фахівця - якщо у дитини порушення...

Подробиці

Важлива інформація!

  • 08.04.2021
  • Дімітрова Х.В., Кирилліна І.О.

Починаючи з 5 березня 2021 року Міністерством соціальної політики у співпраці з громадською організацією « Громадський рух «Соціальна єдність» реалізується проєкт «Почуй мене», спрямований на полегшення комунікації людьми з вадами слуху та представниками органів державної влади .

Суть проєкту полягає у спрощенні процесу комунікацій  при отриманні нечуючими будь-яких державних послуг шляхом надання можливості отримати інформацію через...

Подробиці

КУ "Центр реабілітації" БМР