Бердянська міська рада - офіційний сайт

Оголошення про вільне майно, яке пропонується до оренди

Управління комунальної власності Бердянської міської ради пропонує інформацію щодо вільних об’єктів комунальної власності для передачі в оренду:


комунального майна, розташованого за адресами:...

Подробиці

ДО УВАГИ ОРЕНДАРІВ!

  • 20.06.2018
  • Шишкіна У. В.

                           Зміна рахунку для сплати оренди

                    за нерухоме майно комунальної форми власності.

Управління комунальної власності Бердянської міської ради повідомляє, що з 02.07.2018 року змінюються реквізити рахунку для здійснення орендної плати за договорами оренди комунального майна.

З 02.07.2018 року Управлінням комунальної власності Бердянської міської ради буде використовуватися новий бюджетний рахунок за...

Подробиці

Управління комунальної власності Бердянської міської ради оголошує про проведення конкурсу на право оренди комунального майна.

      

Відомості про об’єкти оренди:

                     1.   Вбудоване нежитлове приміщення №1, площею 172,80 кв.м, одноповерхової нежитлової будівлі (літ. Т1), що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Консульська (Комунарів), 29. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 10,76...

Подробиці

30 березня 2018 року відбувся конкурс на право оренди майна комунальної власності. З 3-х запропонованих до оренди об’єктів за результатами проведення конкурсу буде  укладено 2 договори оренди комунального майна з учасниками конкурсу, які запропонували найбільший розмір орендної плати.

 На 1 об’єкт Управлінням комунальної власності Бердянської міської ради буде повторно оголошено конкурс.

Подробиці

Управління комунальної власності Бердянської міської ради оголошує про проведення конкурсу на право оренди комунального майна.

 

Відомості про об’єкти оренди:

 

              1.  Вбудоване нежитлове приміщення №1, площею 172,80 кв.м, одноповерхової нежитлової будівлі (літ. Т1), що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Консульська (Комунарів), 29. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 10,55 грн. в...

Подробиці

Оренда майна