Бердянська міська рада - офіційний сайт

Комунальне підприємство «Міськспецексплуатація» Бердянської міської ради повідомляє про оголошення аукціону, за результатами якого чинний договір оренди комунального майна, розташованого за адресою: Запорізька область, м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 74,  площею 148,9 кв.м, може бути продовжений з чинним орендарем ФОП Михайліним О.Л. або укладений з новим орендарем.

...

Подробиці

КП «Міський палац спорту» Бердянської міської ради повідомляє про включення до Переліку першого типу об’єкту, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні, а саме: частини комплексу будівель та споруд, площею 269,20 кв.м, з ганком до літ. "а", який знаходиться за адресою: Запорізька область, м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 27.

Додатковими умовами оренди комунального майна є:

-         напрямок використання майна – діяльність...

Подробиці

На вісімдесят шостій сесії Бердянської міської ради VIІ скликання від 24.09.2020 №3  "Про продовження договорів оренди шляхом проведення аукціону" прийнято рішення:

 Оголосити аукціони, за результатами якого чинні договори оренди комунального майна, можуть бути продовжені з існуючими орендарями або укладені з новими орендарями, на продовження договорів оренди комунального майна, а саме:

 -  від 21.02.2002 № 630, розташованого за адресою: м....

Подробиці

На вісімдесят шостій сесії Бердянської міської ради VIІ скликання від 24.09.2020 №4 "Про продовження договорів оренди без проведення аукціону" прийнято рішення:

Дозволити Управлінню комунальної власності Бердянської міської ради (Тахтаджиєва-Поклад А.І.) продовжити без проведення аукціону термін дії договорів оренди комунального майна:

 - від 29.12.2017 № 1464, розташованого за адресою: м. Бердянськ, пр. Азовський (Леніна), 25, площею 37,60...

Подробиці

Перелік нерухомого майна Бердянської міської об'єднаної територіальної громади, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду (Перелік першого типу), відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 3 жовтня 2019 року № 157-IX та Постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483 "Деякі питання оренди державного та комунального майна"

Подробиці

Оренда майна