Бердянська міська рада - офіційний сайт

АУКЦІОНИ З ПЕРЕДАЧІ МАЙНА В ОРЕНДУ

  • 16.11.2020
  • КП "Міськспецексплуатація"(Грибова О.В.)

 Комунальне підприємство « Міськспецексплуатація» Бердянської міської ради повідомляє про оголошення аукціонів з передачі в оренду нерухомого майна, а саме:

-   -   Цілого убудованого приміщення, площею 63,0 кв.м, яке  знаходиться за адресою: Запорізька область,  м. Бердянськ,  вул. Хіміків, 7, приміщення № 1            

  Напрямок використання – орендар визначає самостійно, окрім виробничой діяльності та закладів з нічним режимом роботи. (http...

Подробиці

АУКЦІОНИ З ПЕРЕДАЧІ В ОРЕНДУ НЕРУХОМОГО МАЙНА

  • 13.11.2020
  • КП "Міськспецексплуатація"(Грибова О.В.)

 Комунальне підприємство « Міськспецексплуатація» Бердянської міської ради повідомляє про оголошення аукціонів з передачі в оренду нерухомого майна, а саме:

-            -Частини нежитлової будівлі, площею 34,95 кв.м, яка знаходиться за адресою: Запорізька область,  м. Бердянськ,  Військове містечко-2, буд. 14-г.   Напрямок використання – орендар визначає самостійно   (https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2020-11-13-000059-2)

          Дата...

Подробиці

Про продовження договору оренди шляхом проведення аукціону

  • 12.11.2020
  • КП "Міськспецексплуатація" (Грибова О.В.)

Комунальне підприємство «Міськспецексплуатація» Бердянської міської ради повідомляє про оголошення аукціону, за результатами якого чинний договір оренди комунального майна, розташованого за адресою: Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Космонавтів, 2д,  може бути продовжений з чинним орендарем  ПП «Альфатехцентр» або укладений з новим орендарем.

 Дата проведення аукціону – 03.12.2020 р.

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про оренду...

Подробиці

Управління комунальної власності Бердянської міської ради повідомляє про оголошення аукціону з передачі в оренду частини нежитлового приміщення амбулаторії, розташованої за адресою: Запорізька область, м. Бердянськ, с. Нововасилівка, вул. Центральна, 8, площею 23,0 кв.м. Напрямок використання майна – розміщення аптечного пункту (https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2020-11-06-000069-2) ....

Подробиці

Управління комунальної власності Бердянської міської ради повідомляє про включення до Переліку першого типу об’єкта, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні частини нежитлового приміщення амбулаторії, розташованої за адресою: Запорізька область, м. Бердянськ, с. Нововасилівка, вул. Центральна, 8, площею 23,0 кв.м.

Подробиці

Оренда майна