Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини регуляторної політики

Відповідно до ст. 10 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та згідно з планом-графіком з відстеження результативності регуляторних актів Бердянської міської ради та її виконавчого комітету на 2018 рік, затвердженого розпорядженням міського голови від 27.12.2017 №420-р, відділом з надання адміністративних послуг “Єдиний офіс” проведено повторне відстеження результативності регуляторного акта...

Подробиці

26.04.2018 року, о 14-00, каб. 60 виконавчого комітету Бердянської міської ради відбудеться засідання робочої групи з дотримання в м. Бердянськ принципів державної регуляторної політики.  

На порядку денному: розгляд проекту регуляторного акта рішення Бердянської міської ради “Про встановлення ставок по платі за землю та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік”.  

Запрошуємо до обговорення!  

Подробиці

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення Бердянської міської ради «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку   розміру  і використання коштів пайової участі  у розвитку інфраструктури міста Бердянська  у новій редакції»

...

Подробиці

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 04.04.2018 року були прийняті регуляторні акти, а саме:...

Подробиці

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Бердянської міської ради „Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Бердянська на 2019 рік” та „Про встановлення  єдиного податку на території міста Бердянська на 2019 рік”.  

 

Подробиці

Новини регуляторної політики