Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини регуляторної політики

26.04.2018 року, о 14-00, каб. 60 виконавчого комітету Бердянської міської ради відбудеться засідання робочої групи з дотримання в м. Бердянськ принципів державної регуляторної політики.  

На порядку денному: розгляд проекту регуляторного акта рішення Бердянської міської ради “Про встановлення ставок по платі за землю та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік”.  

Запрошуємо до обговорення!  

Подробиці

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення Бердянської міської ради «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку   розміру  і використання коштів пайової участі  у розвитку інфраструктури міста Бердянська  у новій редакції»

...

Подробиці

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 04.04.2018 року були прийняті регуляторні акти, а саме:...

Подробиці

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Бердянської міської ради „Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Бердянська на 2019 рік” та „Про встановлення  єдиного податку на території міста Бердянська на 2019 рік”.  

 

Подробиці

02.04.2018 року у виконавчому комітеті Бердянської міської ради відбулося засідання робочої групи з дотримання в м. Бердянськ принципів державної регуляторної політики з розгляду наступних питань: ...

Подробиці

Новини регуляторної політики