Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини Бердянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області

За період з 14 березня  по 20 березня 2016 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську повідомлень про нещасні випадки не надходило.

Подробиці

Три ступені системи контролю охорони праці  не визначена діючими нормативно-правовими актами з питань охорони праці, але є традиційною та діючою системою контролю охорони праці на багатьох підприємствах України.                                                                                                                               ...

Подробиці

За період з 07 березня  по 13 березня 2016 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську повідомлень про нещасні випадки не надходило.

Подробиці

З порадами до аграріїв.

  • 10.03.2016
  • Рибалко М.М.

         На порозі весняно – польові роботи. Це пора, коли збільшується ризик нещасних випадків на виробництві.
Шановні аграрії!  Будьте пильні. По можливості виділяйте кошти для охорони праці на період польових робіт. Прислухайтесь до наших порад. Адже це не теоретичні правила, а взято з досвіду. Наші поради для керівників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств:
— вся сільськогосподарська техніка повинна бути в справному...

Подробиці

За період з 29 лютого по 06 березня 2016 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську надійшло одне повідомлення про нещасний випадок.

 

Подробиці

Новини УВД ФССУ