Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини Бердянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області

У листопаді  2015 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську  надійщло 3 повідомлення про нещасні випадки на виробництві.

 

Подробиці

За період з 23 по 29 листопада  2015 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську повідомлень про нещасні випадки на виробництві не надходило.

Подробиці

Новини законодавства

  • 26.11.2015
  • Соколова І.В.

Відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою КМУ від 26.09.2001 року № 1266, затверджено приклади обчислення середньої заробітної плати (доходу) за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування ( наказ Міністерства соціальної політики України «Про затвердження прикладів...

Подробиці

Практика розслідування.

  • 24.11.2015
  • Кошевой О.О.

Нещасний випадок на виробництві внаслідок невиконання вимог інструкції з охорони праці....

Подробиці

У жовтні 2015 року набрала чинность Зміна № 3 до Класифікатора професій ДК 003:2010. До цього документа внесено 89 змін і доповнень, а саме змінено назви професійних угруповань та професійні назви робіт, скасовано застарілі, а також додано нові довгоочікувані назви професій.

Подробиці

Новини УВД ФССУ