Бердянська міська рада - офіційний сайт

Транспорт, зв’язок. Охорона здоров’я, культура і спорт

6.5. ТРАНСПОРТ ТА ЗВ’ЯЗОК

Станом на 01.01.2017 року загальна сума перевезеного вантажу автомобільним транспортом склала 653,6 тис. тонн. Кількість перевезених пасажирів автомобільним транспортом — 11801,3 тисяч пасажирів; кількість пасажирообороту 123,2 млн. пасажирів; кількість місцевих маршрутів — 19, на яких працює 158 одиниць транспортних засобів; 10 служб легкового таксі.

Розгалужена мережа автомобільних доріг зв’язує всі мікрорайони міста.

На 19 міських маршрутах працює 158 одиниць транспортних засобів. Функціонує 10 служб легкового таксі, загальна кількість транспортних засобів – понад 500 одиниць.

У літній період додатково працюють сезонні маршрути у кількості 9 з перевезення мешканців та гостей міста до місць масового відпочинку, з’єднуючи усі його мікрорайони з основними пляжами Бердянської коси та пляжу „Лазурний”.

Місто Бердянськ займає перше місце по оновленню міського транспорту у Запорізькій області, станом на 01.01.2017 вже оновлено 15 маршрутних таксі.

Добре розвинена мережа міжміських та міжобласних автобусних маршрутів.

Важливу роль у транспортній системі міста відіграє Азовське море. Бердянськ відомий у світі як важливий морський порт Північного Приазов’я, куди заходять судна під прапорами багатьох держав світу.

7. Заклади суспільного користування та інфраструктура

7.1. охорона здоровя

Лікувально-профілактичні послуги мешканцям та гостям міста надають 7 комунальних закладів. Також працює понад 50 приватних підприємців у сфері надання медичної допомоги.

У місті працює одна комунальна аптека КП „Аптека № 195” та понад 80 приватних аптечних закладів.

Таблиця 8. Місткість лікарень

з/п

Лікувальна установа

Кількість ліжко-місць

1.

КП „ТМО „Бердянська міська дитяча лікарня та пологовий будинок”

560

2.

КУ „Бердянський шкіро-венерологічний диспансер” ЗОР

0

3.

Бердянський міжрайонний психоневрологічний диспансер ЗОР

140

4.

КУ „Бердянський протитуберкульозний диспансер” ЗОР

110

Інфрастурктура