Бердянська міська рада - офіційний сайт

Реалізація Закону України «Про очищення влади» /Проходження перевірки


1 Фарисей О.Г.
2 Шелепова І.В.
3 Ніколаєнко Л.В.
4 Василенко Л.Г.
5 Андрєєва Є.В.
6 Бєлоровська М.В.
7 Гартованець О.Л.
8 Коновал Р.П.
9 Міщенко О.П.
10 Пінчук Д.В.
11 Шумілов В.Г.
12 Батулінська Т.Г.
13 Клінчева В.Д.
14 Пейчева О.С.
15 Погоріла Є.С.
16 Погорілий Д.В.
17 Устенко С.М.
18 Сергєєв М.В. Відділ технічного нагляду, Спеціаліст 1 категорії
19 Папанова А.А.
20 Чеботарьова М.А.
21 Шапошникова О.В.
22 Єрьоменко Н.В.
23 Карімова Л.І. Відділ бухгалтерського обліку, Начальник відділу Відділ бухгалтерського обліку, Головний бухгалтер
24 Опара О.В.
25 Шеляг В.В. Адміністративний відділ, Начальник відділу
26 Алфьорова В.І. Сектор по роботі з органами самоорганізації населення, національностями та релігіями, Завідувач сектору
27 Солонська Н.М. Відділ діловодства та документування, Начальник відділу
28 Кондратьєва Т.М. Сектор документування, Завідувач сектору
29 Жаркова Г.М. Архівний відділ Бердянської міської ради, Начальник відділу
30 Заколенко Т.А. Сектор соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх, Завідувач сектору Сектор соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх, Заступник начальника відділу
31 Андрющенко Л.Л.
32 Ашифіна Л.В.
33 Внуков Є.Є.
34 Головата З.Є.
35 Євглевська Г.В.
36 Коломієць Л.В.
37 Коротаєва Ю.М.
38 Мещерякова К.А.
39 Тихонова С.Л.
40 Токмань Н.А.
41 Удовиченко І.В.
42 Щербакова І.В. Сектор діловодства та контролю, Завідувач сектору
43 Вареник Я.Є. Служба у справах дітей, Начальник служби
44 Боханова Н.М. Управління земельних відносин, Начальник управління
45 Коваленко Р.М.
46 Гусак К.О.
47 Лобанова В.А. Відділ бухгалтерського обліку, Головний спеціаліст
48 Фоміна І.В. Сектор з питань організації депутатської діяльності апарату міської ради, Головний спеціаліст
49 Ушакова Л.М. Архівний відділ Бердянської міської ради, Головний спеціаліст
50 Нечипуренко М.В.
51 Водяницька І.О.
52 Огурцова Р.Г.
53 Черемісіна Л.О.
54 Зубрицький І.І. Відділ внутрішньої політики, зв'язків з громадськістю, взаємодії з військовими частинами та учасниками АТО, Головний спеціаліст
55 Винник А.О. Відділ тендерних закупівель, Головний спеціаліст
56 Бичкова О.І. Відділ курортно-готельної діяльності, Начальник відділу
57 Бічикашвілі Е.О. Відділ планування та забудови міста управління містобудування та архітектури, Головний спеціаліст
58 Ігнацевич Ю.О. Відділ регулювання земельних відносин, Головний спеціаліст
59 Жук М.В. Відділ регулювання земельних відносин, Головний спеціаліст
60 Кіптіла Т.О. Архівний відділ Бердянської міської ради, Головний спеціаліст
61 Проданов О.І. Сектор по роботі з органами самоорганізації населення, національностями та релігіями, Головний спеціаліст
62 Рущак А.О. Сектор діловодства та контролю, Головний спеціаліст
63 Федоренко О.Ф. Відділ бухгалтерського обліку, Головний спеціаліст
64 Немченко О.О.
65 Васецька Г.В.
66 Гайчук Т.П.
67 Сидоренко Л.Б.
68 Шишкіна У.В.
69 Федосова О.І.
70 Межуєва В.О. Сектор документування, Спеціаліст
71 Толубець О.О.
72 Лебідь Т.М.
73 Боброва С.А.
74 Боровко Т.В.
75 Бровинська Г.О.
76 Васильєва О.В.
77 Васильєва О.О.
78 Владимирова В.В.
79 Владимирова Т.В.
80 Вязмітінова Е.О.
81 Гавшина Н.В.
82 Гончаренко І.П.
83 Гришина Ю.А.
84 Гусєва Н.М.
85 Євглевська О.Ю.
86 Ерьоменко О.М.
87 Іващенко М.В.
88 Кириченко М.Г.
89 Кідалова А.А.
90 Кравченко С.М.
91 Кугаєвська С.В.
92 Куцеволенко Л.В.
93 Лаптєва С.В.
94 Лапухова В.О.
95 Мельникова Л.І.
96 Міхешкіна О.В.
97 Муращенко Т.М.
98 Назарова С.М.
99 Науменко Н.В.
100 Порвіна Ю.О.
101 Пшеничнюк О.М.
102 Стратієнко О.С.
103 Тиховод З.В.
104 Тихоненко В.М.
105 Толочко Т.В.
106 Топалова Г.П.
107 Хабренко А.М.
108 Чорна О.А.
109 Яремко І.С.
110 Ящук О.В.
111 Кулик О.І.
112 Кодан О.Є.
113 Згур'єва О.О.
114 Заславець Л.П.
115 Баранов С.Н. Відділ регулювання земельних відносин, Начальник відділу
116 Аліпова І.А. Сектор з питань опіки, піклування та усиновлення, Головний спеціаліст
117 Кононов О.М. Відділ планування та забудови міста управління містобудування та архітектури, Головний спеціаліст
118 Романова-Семенченко В.М. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Державний адміністратор
119 Рущак О.Р. Відділ земельних правовідносин, Головний спеціаліст
120 Юріна Г.В. Відділ бухгалтерського обліку, Головний спеціаліст
121 Єрмоленко С.В. Сектор соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх, Головний спеціаліст
122 Непомощева А.С. Сектор соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх, Головний спеціаліст
123 Лепіна В.В. Відділ курортно-готельної діяльності, Головний спеціаліст
124 Шевченко І.М. Сектор з питань опіки, піклування та усиновлення, Завідувач сектору
125 Клименко О.О. Архівний відділ Бердянської міської ради, Спеціаліст
126 Карпенко О.С. Сектор енергозбереження, Завідувач сектору
127 Лі О.І.
128 Чижик Н.В.
129 Антипова К.О.
130 Жукова Л.О.
131 Плиска І.В.
132 Федюкович А.В.
133 Великоборець С.М.
134 Карташова О.В.
135 Кочкова Т.П.
136 Малиновська А.М. Управління містобудування та архітектури, Начальник управління, головний архітектор
137 Прошута Л.О. Відділ державного архітектурно-будівельного контролю м. Бердянська, реєстратор, головний спеціаліст
138 Литвиненко О.А. Відділ реєстрації місця проживання, Головний спеціаліст
139 Бєлова О.Л.
140 Білова М.В.
141 Дахновська О.С.
142 Златьєва В.В.
143 Коваленко А.Л.
144 Ковалинська Т.М.
145 Кондратенко О.Л.
146 Кукса С.С.
147 Фролова Ю.А.
148 Черноконь Ю.О.
149 Шелудько І.В.
150 Ягішева Л.І.
151 Горобець Д.А.
152 Волович Г.П.
153 Лапо Н.В. Сектор договірних відносин, Завідувач сектору
154 Спартесний В.В. Відділ сім’ї, молоді та спорту, Головний спеціаліст
155 Архінос О.О.
156 Булигіна С.В.
157 Буцанова М.А.
158 Давиденко І.М.
159 Шилова Г.С.
160 Захарс І.М.
161 Мирошниченко І.Ю.
162 Плахотна О.І.
163 Стуканова О.В.
164 Хімченко В.С.
165 Шевелєва О.М.
166 Шульгіна О.А.
167 Безродня Ж.В.
168 Смикалова Л.В.
169 Петренко Н.О.
170 Коров'янська М.Є.
171 Врублевський О.О. Адміністративний відділ, Спеціаліст
172 Вовненко О.О. Архівний відділ Бердянської міської ради, Спеціаліст
173 Скиданенко І.М.
174 Дороз В.Ю. Відділ земельних правовідносин, Головний спеціаліст
175 Шостак М.О.
176 Вацко С.О.
177 Балицька О.Г. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Головний спеціаліст
178 Шишка Ю.Г. Відділ реєстрації місця проживання, Головний спеціаліст
179 Атамась А.В. Відділ реклами курорту та туризму, Спеціаліст
180 Бойко Я.В. Відділ регулювання земельних відносин, Головний спеціаліст
181 Філімонов О.М. Господарська частина, Завідувач господарством
182 Вєнцев І.А. Керівництво виконкому, Помічник міського голови, уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції
183 Лінцова Ю.О. Прес-служба міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради, Спеціаліст 1 категорії
184 Омельчук Г.М. Реєстраційний відділ, Державний реєстратор
185 Ступіна Л.В.
186 Баранова Ю.С. Сектор діловодства та контролю, Головний спеціаліст
187 Нішаналієв А.А. Сектор енергозбереження, Завідувач сектору
188 Ус Н.В. Сектор моніторингу за використанням і розвитком територій міста, Завідувач сектору
189 Зосименко В.О. Сектор моніторингу за використанням і розвитком територій міста, Головний спеціаліст
190 Калагірєва Г.В.
191 Шергін Є.В. Адміністративний відділ, Головний спеціаліст
192 Мікулін В.Е. Адміністративний відділ, Головний спеціаліст
193 Миронюк С.В. Адміністративний відділ, Головний спеціаліст
194 Зубець Т.М. Відділ планування та забудови міста управління містобудування та архітектури, Головний спеціаліст
195 Полієвець А.О. Відділ сім’ї, молоді та спорту, Спеціаліст
196 Кідалов В.Ю. Відділ ведення Державного реєстру виборців, Головний спеціаліст
197 Ковальова Н.Д. Відділ ведення Державного реєстру виборців, Головний спеціаліст
198 Скорик А.В. Відділ ведення Державного реєстру виборців, Начальник відділу
199 Чорна Г.О. Відділ ведення Державного реєстру виборців, Головний спеціаліст
200 Замета Н.О. Відділ з представництва інтересів міської ради та виконкому в судах, Головний спеціаліст
201 Єгорова І.О. Прес-служба міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради, Начальник відділу
202 Міхешкіна В.О. Прес-служба міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради, Головний спеціаліст
203 Мотохова О.А. Сектор договірних відносин, Головний спеціаліст
204 Гадицька О.Л. Сектор енергозбереження, Головний спеціаліст
205 Романенко Н.Г. Сектор з питань діловодства та контролю апарату міської ради, Завідувач сектору
206 Притуло Т.С. Сектор з питань опіки, піклування та усиновлення, Головний спеціаліст
207 Кобізь М.О.
208 Міщенко В.В. Відділ реклами курорту та туризму, Начальник відділу
209 Богуславська О.В. Відділ економіки комунальних підприємств та бюджетної сфери управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
210 Козлюк Ю.М. Сектор з питань діловодства та контролю апарату міської ради, Спеціаліст 1 категорії
211 Ілларіонова Т.Ф. Спеціалісти виконкому, Головний спеціаліст, секретар опікунської ради
212 Сарабєєва Н.О. Відділ з представництва інтересів міської ради та виконкому в судах, Начальник відділу
213 Шеховцова Т.Т. Сектор з питань діловодства та контролю апарату міської ради, Головний спеціаліст
214 Марцонь А.А.
215 Митрофанова Г.О.
216 Балакіна І.Є. Відділ кадрів та нагород, Начальник відділу
217 Автухова М.Г. Відділ кадрів та нагород, Головний спеціаліст
218 Кравець С.М. Відділ кадрів та нагород, Головний спеціаліст
219 Липська Г.С. Сектор організаційної роботи та планування, Завідувач сектору
220 Семененко С.С. Сектор організаційної роботи та планування, Головний спеціаліст
221 Ієговська В.О. Керівництво виконкому, Помічник міського голови, уповноважений у справах системи управління якістю
222 Пономарьова Р.Е.
223 Кожеманова І.Р. Відділ містобудівного кадастру, Головний спеціаліст
224 Саклакова В.В. Відділ внутрішньої політики, зв'язків з громадськістю, взаємодії з військовими частинами та учасниками АТО, Спеціаліст
225 Голубцова О.О. Відділ реєстрації місця проживання, Начальник відділу
226 Святенька О.Я.
227 Фаєв О.Б. Відділ містобудівного кадастру, Головний спеціаліст
228 Болдирєва С.В.
229 Кондратець О.М.
230 Нудненко Д.В.
231 Малярчук Ю.О.
232 Яроцька Л.В. Відділ тендерних закупівель, Головний спеціаліст
233 Божков А.І. Відділ земельних правовідносин, Начальник відділу
234 Кузьменко М.О. Відділ реєстрації місця проживання, Спеціаліст 1 категорії
235 Синиця С.В. Адміністративний відділ, Головний спеціаліст
236 Анпілова Л.М.
237 Величкіна Л.В.
238 Дем'янова Т.В.
239 Онищенко Н.Ф. Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсів, Головний спеціаліст
240 Долягіна С.В. Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсів, Головний спеціаліст
241 Литвиненко Г.М. Сектор документування, Головний спеціаліст
242 Молодецька Т.Г. Сектор документування, Спеціаліст
243 Головко О.Г. Сектор документування, Спеціаліст
244 Худякова М.М. Сектор з питань діловодства та контролю апарату міської ради, Спеціаліст 1 категорії
245 Куртова І.В. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Начальник відділу
246 Кириченко І.О. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Головний спеціаліст
247 Кравець Т.Г. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Головний спеціаліст
248 Єсіпова Л.В. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Головний спеціаліст
249 Бокова О.О. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Головний спеціаліст
250 Лаба Л.П. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Начальник відділу
251 Міщенко С.В. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор