Бердянська міська рада - офіційний сайт

Реалізація Закону України «Про очищення влади» /Проходження перевірки


1 Шелепова І.В.
2 Андрєєва Є.В.
3 Шумілов В.Г.
4 Батулінська Т.Г.
5 Клінчева В.Д.
6 Пейчева О.С.
7 Погоріла Є.С.
8 Погорілий Д.В.
9 Сергєєв М.В. Відділ технічного нагляду управління капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду, Спеціаліст 1 категорії
10 Папанова А.А.
11 Карімова Л.І. Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Начальник відділу Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Головний бухгалтер
12 Шеляг В.В. Адміністративний відділ, Начальник відділу
13 Солонська Н.М. Відділ діловодства та документування, Начальник відділу
14 Заколенко Т.А. Сектор соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх, Завідувач сектору Сектор соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх, Заступник начальника відділу
15 Щербакова І.В. Сектор діловодства та контролю, Завідувач сектору
16 Боханова Н.М. Управління земельних відносин, Начальник управління
17 Коваленко Р.М.
18 Лобанова В.А. Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Головний спеціаліст
19 Фоміна І.В. Відділ з питань організації депутатської діяльності апарату міської ради, Головний спеціаліст
20 Винник А.О. Відділ тендерних закупівель, Головний спеціаліст
21 Бічикашвілі Е.О. Відділ планування та забудови міста управління містобудування та архітектури, Головний спеціаліст
22 Ігнацевич Ю.О. Відділ регулювання земельних відносин, Головний спеціаліст
23 Жук М.В. Відділ регулювання земельних відносин, Головний спеціаліст
24 Проданов О.І. Сектор по роботі з органами самоорганізації населення, національностями та релігіями, Головний спеціаліст
25 Федоренко О.Ф. Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Головний спеціаліст
26 Васецька Г.В.
27 Сидоренко Л.Б.
28 Шишкіна У.В.
29 Межуєва В.О. Сектор документування, Спеціаліст
30 Толубець О.О.
31 Лебідь Т.М.
32 Баранов С.Н. Відділ регулювання земельних відносин, Начальник відділу
33 Аліпова І.А. Сектор з питань опіки, піклування та усиновлення, Головний спеціаліст
34 Кононов О.М. Відділ планування та забудови міста управління містобудування та архітектури, Головний спеціаліст
35 Юріна Г.В. Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Головний спеціаліст
36 Шевченко І.М. Сектор з питань опіки, піклування та усиновлення, Завідувач сектору
37 Карпенко О.С. Сектор енергозбереження, Завідувач сектору
38 Лі О.І.
39 Чижик Н.В.
40 Антипова К.О.
41 Жукова Л.О.
42 Федюкович А.В.
43 Великоборець С.М.
44 Малиновська А.М. Управління містобудування та архітектури, Начальник управління, головний архітектор
45 Прошута Л.О. Відділ державного архітектурно-будівельного контролю м. Бердянська, реєстратор, головний спеціаліст
46 Литвиненко О.А. Відділ реєстрації місця проживання, Головний спеціаліст
47 Горобець Д.А.
48 Волович Г.П.
49 Лапо Н.В. Сектор договірних відносин, Завідувач сектору
50 Спартесний В.В. Відділ сім’ї, молоді та спорту, Головний спеціаліст
51 Безродня Ж.В.
52 Смикалова Л.В.
53 Скиданенко І.М.
54 Вацко С.О.
55 Бойко Я.В. Відділ регулювання земельних відносин, Головний спеціаліст
56 Омельчук Г.М. Реєстраційний відділ, Державний реєстратор
57 Ступіна Л.В.
58 Баранова Ю.С. Сектор діловодства та контролю, Головний спеціаліст
59 Нішаналієв А.А. Сектор енергозбереження, Завідувач сектору
60 Ус Н.В. Сектор моніторингу за використанням і розвитком територій міста, Завідувач сектору
61 Кідалов В.Ю. Відділ ведення Державного реєстру виборців, Головний спеціаліст
62 Ковальова Н.Д. Відділ ведення Державного реєстру виборців, Головний спеціаліст
63 Скорик А.В. Відділ ведення Державного реєстру виборців, Начальник відділу
64 Чорна Г.О. Відділ ведення Державного реєстру виборців, Головний спеціаліст
65 Єгорова І.О. Прес-служба міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради, Начальник відділу
66 Міхешкіна В.О. Прес-служба міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради, Головний спеціаліст
67 Мотохова О.А. Сектор договірних відносин, Головний спеціаліст
68 Гадицька О.Л. Сектор енергозбереження, Головний спеціаліст
69 Міщенко В.В. Відділ реклами курорту та туризму, Начальник відділу
70 Богуславська О.В. Сектор економіки комунальних підприємств та бюджетної сфери управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
71 Ілларіонова Т.Ф. Спеціалісти виконкому, Головний спеціаліст, секретар опікунської ради
72 Балакіна І.Є. Відділ кадрів та нагород, Начальник відділу
73 Автухова М.Г. Відділ кадрів та нагород, Головний спеціаліст
74 Кожеманова І.Р. Відділ містобудівного кадастру, Головний спеціаліст
75 Яроцька Л.В. Відділ тендерних закупівель, Головний спеціаліст
76 Худякова М.М. Відділ з питань діловодства та контролю апарату міської ради, Спеціаліст 1 категорії
77 Куртова І.В. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Начальник відділу
78 Кравець Т.Г. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Головний спеціаліст
79 Єсіпова Л.В. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Головний спеціаліст
80 Бокова О.О. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Головний спеціаліст
81 Лаба Л.П. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Начальник відділу
82 Міщенко С.В. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
83 Болдирєва О.С. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
84 Прокопович А.Ю. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
85 Гладка М.Є. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
86 Кирилюк І.В. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
87 Клевцова Л.В. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
88 Захарова А.А. Відділ інвестиційної та міжнародної діяльності, Головний спеціаліст
89 Шаталінська Ю.В. Відділ з представництва інтересів міської ради та виконкому в судах, Головний спеціаліст
90 Красковський М.О. Відділ містобудівного кадастру, Начальник відділу
91 Павлов М.М. Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсів, Начальник відділу
92 Тарапата Д.О. Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці, Головний спеціаліст
93 Галкін В.О. Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці, Головний спеціаліст
94 Сорока Р.Ю. Відділ з правового забезпечення діяльності виконкому, заступник начальника управління, начальник відділу
95 Додарчук О.А. Відділ з правового забезпечення діяльності виконкому, Головний спеціаліст
96 Козлов І.М. Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсів, Головний спеціаліст
97 Гуреєва Л.А.
98 Святоха І.М.
99 Рунчева Н.Ю.
100 Кузьміна О.О.
101 Волкова С.О. Сектор економіки комунальних підприємств та бюджетної сфери управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
102 Акуленко Л.І. Відділ соціально-економічного розвитку та регуляторної політики управління економічного розвитку, Начальник відділу
103 Зубатенко М.В. Відділ соціально-економічного розвитку та регуляторної політики управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
104 Рибнікова О.А. Відділ соціально-економічного розвитку та регуляторної політики управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
105 Расторгуєва Д.М. Відділ соціально-економічного розвитку та регуляторної політики управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
106 Розум О.М.
107 Старушко Т.В.
108 Ченцова Н.В.
109 Ромашко О.С.
110 Сушко Є.Ю.
111 Волкова Н.М.
112 Кононова Ю.М.
113 Лук'янченко А.Л.
114 Вісяща А.М.
115 Кобзєва Л.Л.
116 Луста О.Г.
117 Вісящий О.Г.
118 Щербина О.О.
119 Качерова О.В.
120 Ткаченко С.О.
121 Кабанцова Т.С.
122 Люцканова О.В.
123 Комарова І.В. Відділ інвестиційної та міжнародної діяльності, Начальник відділу
124 Лазуренко Н.О.
125 Шадуріна Г.П.
126 Ієговська М.І.
127 Лисенко Л.В.
128 Синєок А.М.
129 Вербицька І.Л. Відділ підприємницької діяльності та захисту прав споживачів управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
130 Семеніхіна Т.А. Відділ підприємницької діяльності та захисту прав споживачів управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
131 Гармай М.О.
132 Шалєєва О.Ю.
133 Перетятько М.О.
134 Марч Т.І.
135 Копакова Н.С.
136 Шостак М.О.
137 Петренко Н.О.
138 Реброва О.О. Відділ підприємницької діяльності та захисту прав споживачів управління економічного розвитку, Начальник відділу
139 Врублевський О.О. Адміністративний відділ, Спеціаліст
140 Вєнцев І.А.  Керівництво виконкому/The administration of the city council and its executive committee, Помічник міського голови, уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції
141 Філімонов О.М. Господарський відділ, Начальник відділу
142 Кулик О.О. Адміністративний відділ, Головний спеціаліст
143 Козлюк Ю.М.
144 Зубрицький І.І. Сектор внутрішньої роботи, зв'язків з громадськістю, національностями та релігіями відділу організаційної робти та внутрішньої політики, Головний спеціаліст
145 Шергін Є.В. Адміністративний відділ, Головний спеціаліст
146 Вареник Я.Є. Служба у справах дітей, Начальник служби
147 Шапошникова О.В.
148 Огурцова Р.Г.
149 Зубець Т.М. Відділ планування та забудови міста управління містобудування та архітектури, Головний спеціаліст
150 Притуло Т.С. Сектор з питань опіки, піклування та усиновлення, Головний спеціаліст
151 Андрющенко Л.Л.
152 Ашифіна Л.В.
153 Болдирєва С.В.
154 Бровинська Г.О.
155 Булигіна С.В.
156 Буцанова М.А.
157 Владимирова Т.В.
158 Вязмітінова Е.О.
159 Гавшина Н.В.
160 Головата З.Є.
161 Гончаренко І.П.
162 Гришина Ю.А.
163 Гусєва Н.М.
164 Ерьоменко О.М.
165 Євглевська Г.В.
166 Заславець Л.П.
167 Златьєва В.В.
168 Іващенко М.В.
169 Кириченко М.Г.
170 Кідалова А.А.
171 Коваленко А.Л.
172 Ковалинська Т.М.
173 Кодан О.Є.
174 Коломієць Л.В.
175 Кондратенко О.Л.
176 Коновал Р.П.
177 Коротаєва Ю.М.
178 Кочкова Т.П.
179 Кравченко С.М.
180 Кугаєвська С.В.
181 Кулик О.І.
182 Куцеволенко Л.В.
183 Лаптєва С.В.
184 Мельникова Л.І.
185 Мещерякова К.А.
186 Мирошниченко І.Ю.
187 Міхешкіна О.В.
188 Міщенко О.П.
189 Муращенко Т.М.
190 Науменко Н.В.
191 Пінчук Д.В.
192 Плахотна О.І.
193 Порвіна Ю.О.
194 Пшеничнюк О.М.
195 Святенька О.Я.
196 Стратієнко О.С.
197 Тиховод З.В.
198 Тихоненко В.М.
199 Тихонова С.Л.
200 Токмань Н.А.
201 Толочко Т.В.
202 Топалова Г.П.
203 Шишка Ю.Г. Відділ реєстрації місця проживання, Головний спеціаліст
204 Устенко С.М.
205 Фролова Ю.А.
206 Хабренко А.М.
207 Хімченко В.С.
208 Лапухова В.О.
209 Бєлова О.Л.
210 Білова М.В.
211 Васильєва О.О.
212 Васильєва О.В.
213 Боброва С.А.
214 Боровко Т.В.
215 Черноконь Ю.О.
216 Чорна О.А.
217 Шевелєва О.М.
218 Карташова О.В.
219 Шелудько-Саржан І.В.
220 Шилова Г.С.
221 Шульгіна О.А.
222 Яремко І.С.
223 Ящук О.В.
224 Євглевська О.Ю.
225 Захарс І.М.
226 Коров'янська М.Є.
227 Дахновська О.С.
228 Ягішева Л.І.
229 Внуков Є.Є.
230 Назарова С.М.
231 Якимець В.С. Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсів, Головний спеціаліст
232 Атамась А.В. Відділ реклами курорту та туризму, Головний спеціаліст
233 Лепіна В.В. Відділ курортно-готельної діяльності, Головний спеціаліст
234 Бичкова О.І. Відділ курортно-готельної діяльності, Начальник відділу
235 Шиян Р.В. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
236 Шульга М.С. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
237 Статішнюк Н.С. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
238 Романова-Семенченко В.М. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Державний адміністратор
239 Кондратьєва Т.М. Сектор документування, Завідувач сектору
240 Немченко О.О.
241 Жаркова Г.М. Архівний відділ Бердянської міської ради, Начальник відділу
242 Ушакова Л.М. Архівний відділ Бердянської міської ради, Головний спеціаліст
243 Кіптіла Т.О. Архівний відділ Бердянської міської ради, Головний спеціаліст
244 Клименко О.О. Архівний відділ Бердянської міської ради, Спеціаліст
245 Попова Н.О.
246 Цуканова В.В.
247 Доброскокова І.В.
248 Адонкіна Л.Л.
249 Накостенко О.І.
250 Руденко Г.О.
251 Стойчев М.О. Адміністративний відділ, Спеціаліст 1 категорії
252 Кравченко В.А. Адміністративний відділ, Головний спеціаліст
253 Карпачова О.В. Відділ планування та забудови міста управління містобудування та архітектури, Спеціаліст 1 категорії