Бердянська міська рада - офіційний сайт

Реалізація Закону України «Про очищення влади» /Проходження перевірки


<
1 Шелепова І.В.
2 Андрєєва Є.В.
3 Шумілов В.Г.
4 Батулінська Т.Г.
5 Клінчева В.Д.
6 Пейчева О.С.
7 Погоріла Є.С.
8 Погорілий Д.В.
9 Сергєєв М.В. Відділ технічного нагляду управління капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду, Спеціаліст 1 категорії
10 Папанова А.А.
11 Карімова Л.І. Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Начальник відділу Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Головний бухгалтер
12 Шеляг В.В. Адміністративний відділ, Начальник відділу
13 Солонська Н.М. Відділ діловодства та документування, Начальник відділу
14 Заколенко Т.А. Сектор соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх, Завідувач сектору Сектор соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх, Заступник начальника відділу
15 Щербакова І.В. Сектор діловодства та контролю, Завідувач сектору
16 Боханова Н.М. Управління земельних відносин, Начальник управління
17 Коваленко Р.М.
18 Лобанова В.А. Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Головний спеціаліст
19 Фоміна І.В. Відділ з питань організації депутатської діяльності апарату міської ради, Головний спеціаліст
20 Винник А.О. Відділ тендерних закупівель, Головний спеціаліст
21 Бічикашвілі Е.О. Відділ планування та забудови міста управління містобудування та архітектури, Головний спеціаліст
22 Ігнацевич Ю.О. Відділ регулювання земельних відносин, Головний спеціаліст
23 Жук М.В. Відділ регулювання земельних відносин, Головний спеціаліст
24 Проданов О.І. Сектор по роботі з органами самоорганізації населення, національностями та релігіями, Головний спеціаліст
25 Федоренко О.Ф. Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Головний спеціаліст
26 Васецька Г.В.
27 Сидоренко Л.Б.
28 Шишкіна У.В.
29 Межуєва В.О. Сектор документування, Спеціаліст
30 Толубець О.О.
31 Лебідь Т.М.
32 Баранов С.Н. Відділ регулювання земельних відносин, Начальник відділу
33 Аліпова І.А. Сектор з питань опіки, піклування та усиновлення, Головний спеціаліст
34 Кононов О.М. Відділ планування та забудови міста управління містобудування та архітектури, Головний спеціаліст
35 Юріна Г.В. Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Головний спеціаліст
36 Шевченко І.М. Сектор з питань опіки, піклування та усиновлення, Завідувач сектору
37 Карпенко О.С. Сектор енергозбереження, Завідувач сектору
38 Лі О.І.
39 Чижик Н.В.
40 Антипова К.О.
41 Жукова Л.О.
42 Федюкович А.В.
43 Великоборець С.М.
44 Малиновська А.М. Управління містобудування та архітектури, Начальник управління, головний архітектор
45 Прошута Л.О. Відділ державного архітектурно-будівельного контролю м. Бердянська, реєстратор, головний спеціаліст
46 Литвиненко О.А. Відділ реєстрації місця проживання, Головний спеціаліст
47 Горобець Д.А.
48 Волович Г.П.
49 Лапо Н.В. Сектор договірних відносин, Завідувач сектору
50 Спартесний В.В. Відділ сім’ї, молоді та спорту, Головний спеціаліст
51 Безродня Ж.В.
52 Смикалова Л.В.
53 Скиданенко І.М.
54 Вацко С.О.
55 Бойко Я.В. Відділ регулювання земельних відносин, Головний спеціаліст
56 Омельчук Г.М. Реєстраційний відділ, Державний реєстратор
57 Ступіна Л.В.
58 Баранова Ю.С. Сектор діловодства та контролю, Головний спеціаліст
59 Нішаналієв А.А. Сектор енергозбереження, Завідувач сектору
60 Ус Н.В. Сектор моніторингу за використанням і розвитком територій міста, Завідувач сектору
61 Кідалов В.Ю. Відділ ведення Державного реєстру виборців, Головний спеціаліст
62 Ковальова Н.Д. Відділ ведення Державного реєстру виборців, Головний спеціаліст
63 Скорик А.В. Відділ ведення Державного реєстру виборців, Начальник відділу
64 Чорна Г.О. Відділ ведення Державного реєстру виборців, Головний спеціаліст
65 Єгорова І.О. Прес-служба міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради, Начальник відділу
66 Міхешкіна В.О. Прес-служба міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради, Головний спеціаліст
67 Мотохова О.А. Сектор договірних відносин, Головний спеціаліст
68 Гадицька О.Л. Сектор енергозбереження, Головний спеціаліст
69 Міщенко В.В. Відділ реклами курорту та туризму, Начальник відділу
70 Богуславська О.В. Сектор економіки комунальних підприємств та бюджетної сфери управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
71 Ілларіонова Т.Ф. Спеціалісти виконкому, Головний спеціаліст, секретар опікунської ради
72 Балакіна І.Є. Відділ кадрів та нагород, Начальник відділу
73 Автухова М.Г. Відділ кадрів та нагород, Головний спеціаліст
74 Кожеманова І.Р. Відділ містобудівного кадастру, Головний спеціаліст
75 Яроцька Л.В. Відділ тендерних закупівель, Головний спеціаліст
76 Худякова М.М. Відділ з питань діловодства та контролю апарату міської ради, Спеціаліст 1 категорії
77 Куртова І.В. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Начальник відділу
78 Кравець Т.Г. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Головний спеціаліст
79 Єсіпова Л.В. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Головний спеціаліст
80 Бокова О.О. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Головний спеціаліст
81 Лаба Л.П. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Начальник відділу
82 Міщенко С.В. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
83 Болдирєва О.С. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
84 Прокопович А.Ю. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
85 Гладка М.Є. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
86 Кирилюк І.В. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
87 Клевцова Л.В. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
88 Захарова А.А. Відділ інвестиційної та міжнародної діяльності, Головний спеціаліст
89 Красковський М.О. Відділ містобудівного кадастру, Начальник відділу
90 Павлов М.М. Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсів, Начальник відділу
91 Тарапата Д.О. Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці, Головний спеціаліст
92 Галкін В.О. Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці, Головний спеціаліст
93 Козлов І.М. Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсів, Головний спеціаліст
94 Гуреєва Л.А.
95 Святоха І.М.
96 Рунчева Н.Ю.
97 Кузьміна О.О.
98 Волкова С.О. Сектор економіки комунальних підприємств та бюджетної сфери управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
99 Акуленко Л.І. Відділ соціально-економічного розвитку та регуляторної політики управління економічного розвитку, Начальник відділу
100 Зубатенко М.В. Відділ соціально-економічного розвитку та регуляторної політики управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
101 Рибнікова О.А. Відділ соціально-економічного розвитку та регуляторної політики управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
102 Расторгуєва Д.М. Відділ соціально-економічного розвитку та регуляторної політики управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
103 Розум О.М.
104 Старушко Т.В.
105 Ченцова Н.В.
106 Ромашко О.С.
107 Сушко Є.Ю.
108 Волкова Н.М.
109 Кононова Ю.М.
110 Лук'янченко А.Л.
111 Вісяща А.М.
112 Кобзєва Л.Л.
113 Луста О.Г.
114 Вісящий О.Г.
115 Щербина О.О.
116 Качерова О.В.
117 Ткаченко С.О.
118 Кабанцова Т.С.
119 Люцканова О.В.
120 Комарова І.В. Відділ інвестиційної та міжнародної діяльності, Начальник відділу
121 Лазуренко Н.О.
122 Шадуріна Г.П.
123 Ієговська М.І.
124 Лисенко Л.В.
125 Синєок А.М.
126 Вербицька І.Л. Відділ підприємницької діяльності та захисту прав споживачів управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
127 Семеніхіна Т.А. Відділ підприємницької діяльності та захисту прав споживачів управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
128 Гармай М.О.
129 Шалєєва О.Ю.
130 Перетятько М.О.
131 Марч Т.І.
132 Копакова Н.С.
133 Шостак М.О.
134 Петренко Н.О.
135 Реброва О.О. Відділ підприємницької діяльності та захисту прав споживачів управління економічного розвитку, Начальник відділу
136 Врублевський О.О. Адміністративний відділ, Спеціаліст
137 Вєнцев І.А.  Керівництво виконкому/The administration of the city council and its executive committee, Помічник міського голови, уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції
138 Філімонов О.М. Господарський відділ, Начальник відділу
139 Кулик О.О. Адміністративний відділ, Головний спеціаліст
140 Козлюк Ю.М.
141 Зубрицький І.І. Сектор внутрішньої роботи, зв'язків з громадськістю, національностями та релігіями відділу організаційної робти та внутрішньої політики, Головний спеціаліст
142 Шергін Є.В. Адміністративний відділ, Головний спеціаліст
143 Вареник Я.Є. Служба у справах дітей, Начальник служби
144 Шапошникова О.В.
145 Огурцова Р.Г.
146 Зубець Т.М. Відділ планування та забудови міста управління містобудування та архітектури, Головний спеціаліст
147 Притуло Т.С. Сектор з питань опіки, піклування та усиновлення, Головний спеціаліст
148 Андрющенко Л.Л.
149 Ашифіна Л.В.
150 Болдирєва С.В.
151 Бровинська Г.О.
152 Булигіна С.В.
153 Буцанова М.А.
154 Владимирова Т.В.
155 Вязмітінова Е.О.
156 Гавшина Н.В.
157 Головата З.Є.
158 Гончаренко І.П.
159 Гришина Ю.А.
160 Гусєва Н.М.
161 Ерьоменко О.М.
162 Євглевська Г.В.
163 Заславець Л.П.
164 Златьєва В.В.
165 Іващенко М.В.
166 Кириченко М.Г.
167 Кідалова А.А.
168 Коваленко А.Л.
169 Ковалинська Т.М.
170 Кодан О.Є.
171 Коломієць Л.В.
172 Кондратенко О.Л.
173 Коновал Р.П.
174 Коротаєва Ю.М.
175 Кочкова Т.П.
176 Кравченко С.М.
177 Кугаєвська С.В.
178 Кулик О.І.
179 Куцеволенко Л.В.
180 Лаптєва С.В.
181 Мельникова Л.І.
182 Мещерякова К.А.
183 Мирошниченко І.Ю.
184 Міхешкіна О.В.
185 Міщенко О.П.
186 Муращенко Т.М.
187 Науменко Н.В.
188 Пінчук Д.В.
189 Плахотна О.І.
190 Порвіна Ю.О.
191 Святенька О.Я.
192 Стратієнко О.С.
193 Тиховод З.В.
194 Тихоненко В.М.
195 Тихонова С.Л.
196 Токмань Н.А.
197 Толочко Т.В.
198 Топалова Г.П.
199 Шишка Ю.Г. Відділ реєстрації місця проживання, Головний спеціаліст
200 Устенко С.М.
201 Фролова Ю.А.
202 Хабренко А.М.
203 Хімченко В.С.
204 Лапухова В.О.
205 Бєлова О.Л.
206 Білова М.В.
207 Васильєва О.О.
208 Васильєва О.В.
209 Боброва С.А.
210 Боровко Т.В.
211 Черноконь Ю.О.
212 Чорна О.А.
213 Шевелєва О.М.
214 Карташова О.В.
215 Шелудько-Саржан І.В.
216 Шилова Г.С.
217 Шульгіна О.А.
218 Яремко І.С.
219 Ящук О.В.
220 Євглевська О.Ю.
221 Захарс І.М.
222 Коров'янська М.Є.
223 Дахновська О.С.
224 Ягішева Л.І.
225 Внуков Є.Є.
226 Назарова С.М.
227 Якимець В.С. Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсів, Головний спеціаліст
228 Атамась А.В. Відділ реклами курорту та туризму, Головний спеціаліст
229 Лепіна В.В. Відділ курортно-готельної діяльності, Головний спеціаліст
230 Бичкова О.І. Відділ курортно-готельної діяльності, Начальник відділу
231 Шиян Р.В. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
232 Шульга М.С. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
233 Статішнюк Н.С. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
234 Романова-Семенченко В.М. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Державний адміністратор
235 Кондратьєва Т.М. Сектор документування, Завідувач сектору
236 Немченко О.О.
237 Жаркова Г.М. Архівний відділ Бердянської міської ради, Начальник відділу
238 Ушакова Л.М. Архівний відділ Бердянської міської ради, Головний спеціаліст
239 Кіптіла Т.О. Архівний відділ Бердянської міської ради, Головний спеціаліст
240 Клименко О.О. Архівний відділ Бердянської міської ради, Спеціаліст
241 Попова Н.О.
242 Цуканова В.В.
243 Доброскокова І.В.
244 Адонкіна Л.Л.
245 Руденко Г.О.
246 Стойчев М.О. Адміністративний відділ, Спеціаліст 1 категорії
247 Кравченко В.А. Адміністративний відділ, Головний спеціаліст
248 Кузнецов О.М. Адміністративний відділ, Головний спеціаліст
249 Тарасенко Ю.І. Сектор соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх, Головний спеціаліст
250 Саклакова В.В. Сектор внутрішньої роботи, зв'язків з громадськістю, національностями та релігіями відділу організаційної робти та внутрішньої політики, Спеціаліст 1 категорії
251 Продан Н.Ф. Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсів, Головний спеціаліст
252 Зосименко В.О.