Бердянська міська рада - офіційний сайт

Реалізація Закону України «Про очищення влади» /Проходження перевірки


1 Шелепова І.В.
2 Василенко Л.Г.
3 Андрєєва Є.В.
4 Шумілов В.Г.
5 Батулінська Т.Г.
6 Клінчева В.Д.
7 Пейчева О.С.
8 Погоріла Є.С.
9 Погорілий Д.В.
10 Сергєєв М.В. Відділ технічного нагляду, Спеціаліст 1 категорії
11 Папанова А.А.
12 Чеботарьова М.А.
13 Карімова Л.І. Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Начальник відділу Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Головний бухгалтер
14 Шеляг В.В. Адміністративний відділ, Начальник відділу
15 Алфьорова В.І. Сектор по роботі з органами самоорганізації населення, національностями та релігіями, Завідувач сектору
16 Солонська Н.М. Відділ діловодства та документування, Начальник відділу
17 Кондратьєва Т.М. Сектор документування, Завідувач сектору
18 Жаркова Г.М. Архівний відділ Бердянської міської ради, Начальник відділу
19 Заколенко Т.А. Сектор соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх, Завідувач сектору Сектор соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх, Заступник начальника відділу
20 Щербакова І.В. Сектор діловодства та контролю, Завідувач сектору
21 Боханова Н.М. Управління земельних відносин, Начальник управління
22 Коваленко Р.М.
23 Гусак К.О.
24 Лобанова В.А. Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Головний спеціаліст
25 Фоміна І.В. Відділ з питань організації депутатської діяльності апарату міської ради, Головний спеціаліст
26 Ушакова Л.М. Архівний відділ Бердянської міської ради, Головний спеціаліст
27 Нечипуренко М.В.
28 Водяницька І.О.
29 Винник А.О. Відділ тендерних закупівель, Головний спеціаліст
30 Бічикашвілі Е.О. Відділ планування та забудови міста управління містобудування та архітектури, Головний спеціаліст
31 Ігнацевич Ю.О. Відділ регулювання земельних відносин, Головний спеціаліст
32 Жук М.В. Відділ регулювання земельних відносин, Головний спеціаліст
33 Кіптіла Т.О. Архівний відділ Бердянської міської ради, Головний спеціаліст
34 Проданов О.І. Сектор по роботі з органами самоорганізації населення, національностями та релігіями, Головний спеціаліст
35 Рущак А.О. Сектор діловодства та контролю, Головний спеціаліст
36 Федоренко О.Ф. Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Головний спеціаліст
37 Немченко О.О.
38 Васецька Г.В.
39 Гайчук Т.П.
40 Сидоренко Л.Б.
41 Шишкіна У.В.
42 Федосова О.І.
43 Межуєва В.О. Сектор документування, Спеціаліст
44 Толубець О.О.
45 Лебідь Т.М.
46 Баранов С.Н. Відділ регулювання земельних відносин, Начальник відділу
47 Аліпова І.А. Сектор з питань опіки, піклування та усиновлення, Головний спеціаліст
48 Кононов О.М. Відділ планування та забудови міста управління містобудування та архітектури, Головний спеціаліст
49 Рущак О.Р. Відділ земельних правовідносин, Головний спеціаліст
50 Юріна Г.В. Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Головний спеціаліст
51 Єрмоленко С.В. Сектор соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх, Головний спеціаліст
52 Непомощева А.С. Сектор соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх, Головний спеціаліст
53 Шевченко І.М. Сектор з питань опіки, піклування та усиновлення, Завідувач сектору
54 Клименко О.О. Архівний відділ Бердянської міської ради, Спеціаліст
55 Карпенко О.С. Сектор енергозбереження, Завідувач сектору
56 Лі О.І.
57 Чижик Н.В.
58 Антипова К.О.
59 Жукова Л.О.
60 Плиска І.В.
61 Федюкович А.В.
62 Великоборець С.М.
63 Малиновська А.М. Управління містобудування та архітектури, Начальник управління, головний архітектор
64 Прошута Л.О. Відділ державного архітектурно-будівельного контролю м. Бердянська, реєстратор, головний спеціаліст
65 Литвиненко О.А. Відділ реєстрації місця проживання, Головний спеціаліст
66 Горобець Д.А.
67 Волович Г.П.
68 Лапо Н.В. Сектор договірних відносин, Завідувач сектору
69 Спартесний В.В. Відділ сім’ї, молоді та спорту, Головний спеціаліст
70 Безродня Ж.В.
71 Смикалова Л.В.
72 Вовненко О.О. Архівний відділ Бердянської міської ради, Спеціаліст
73 Скиданенко І.М.
74 Дороз В.Ю. Відділ земельних правовідносин, Головний спеціаліст
75 Вацко С.О.
76 Балицька О.Г. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Головний спеціаліст
77 Бойко Я.В. Відділ регулювання земельних відносин, Головний спеціаліст
78 Лінцова Ю.О. Прес-служба міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради, Спеціаліст 1 категорії
79 Омельчук Г.М. Реєстраційний відділ, Державний реєстратор
80 Ступіна Л.В.
81 Баранова Ю.С. Сектор діловодства та контролю, Головний спеціаліст
82 Нішаналієв А.А. Сектор енергозбереження, Завідувач сектору
83 Ус Н.В. Сектор моніторингу за використанням і розвитком територій міста, Завідувач сектору
84 Зосименко В.О. Сектор моніторингу за використанням і розвитком територій міста, Головний спеціаліст
85 Мікулін В.Е. Адміністративний відділ, Головний спеціаліст
86 Миронюк С.В. Адміністративний відділ, Головний спеціаліст
87 Полієвець А.О. Відділ сім’ї, молоді та спорту, Спеціаліст
88 Кідалов В.Ю. Відділ ведення Державного реєстру виборців, Головний спеціаліст
89 Ковальова Н.Д. Відділ ведення Державного реєстру виборців, Головний спеціаліст
90 Скорик А.В. Відділ ведення Державного реєстру виборців, Начальник відділу
91 Чорна Г.О. Відділ ведення Державного реєстру виборців, Головний спеціаліст
92 Замета Н.О. Відділ з представництва інтересів міської ради та виконкому в судах, Головний спеціаліст
93 Єгорова І.О. Прес-служба міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради, Начальник відділу
94 Міхешкіна В.О. Прес-служба міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради, Головний спеціаліст
95 Мотохова О.А. Сектор договірних відносин, Головний спеціаліст
96 Гадицька О.Л. Сектор енергозбереження, Головний спеціаліст
97 Романенко Н.Г. Відділ з питань діловодства та контролю апарату міської ради, Завідувач сектору
98 Кобізь М.О.
99 Міщенко В.В. Відділ реклами курорту та туризму, Начальник відділу
100 Богуславська О.В. Відділ економіки комунальних підприємств та бюджетної сфери управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
101 Ілларіонова Т.Ф. Спеціалісти виконкому, Головний спеціаліст, секретар опікунської ради
102 Сарабєєва Н.О. Відділ з представництва інтересів міської ради та виконкому в судах, Начальник відділу
103 Шеховцова Т.Т. Відділ з питань діловодства та контролю апарату міської ради, Головний спеціаліст
104 Балакіна І.Є. Відділ кадрів та нагород, Начальник відділу
105 Автухова М.Г. Відділ кадрів та нагород, Головний спеціаліст
106 Кравець С.М. Відділ кадрів та нагород, Головний спеціаліст
107 Липська Г.С. Сектор організаційної роботи та планування, Завідувач сектору
108 Семененко С.С. Сектор організаційної роботи та планування, Головний спеціаліст
109 Ієговська В.О.  Керівництво виконкому/The administration of the city council and its executive committee, Помічник міського голови, уповноважений у справах системи управління якістю
110 Пономарьова Р.Е.
111 Кожеманова І.Р. Відділ містобудівного кадастру, Головний спеціаліст
112 Голубцова О.О. Відділ реєстрації місця проживання, Начальник відділу
113 Фаєв О.Б. Відділ містобудівного кадастру, Головний спеціаліст
114 Малярчук Ю.О.
115 Яроцька Л.В. Відділ тендерних закупівель, Головний спеціаліст
116 Божков А.І. Відділ земельних правовідносин, Начальник відділу
117 Кузьменко М.О. Відділ реєстрації місця проживання, Спеціаліст 1 категорії
118 Синиця С.В. Адміністративний відділ, Головний спеціаліст
119 Литвиненко Г.М. Сектор документування, Головний спеціаліст
120 Молодецька Т.Г. Сектор документування, Спеціаліст
121 Головко О.Г. Сектор документування, Спеціаліст
122 Худякова М.М. Відділ з питань діловодства та контролю апарату міської ради, Спеціаліст 1 категорії
123 Куртова І.В. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Начальник відділу
124 Кириченко І.О. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Головний спеціаліст
125 Кравець Т.Г. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Головний спеціаліст
126 Єсіпова Л.В. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Головний спеціаліст
127 Бокова О.О. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Головний спеціаліст
128 Лаба Л.П. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Начальник відділу
129 Міщенко С.В. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
130 Болдирєва О.С. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
131 Прокопович А.Ю. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
132 Гладка М.Є. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
133 Кирилюк І.В. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
134 Клевцова Л.В. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
135 Захарова А.А. Відділ інвестиційної та міжнародної діяльності, Головний спеціаліст
136 Проценко К.К. Відділ інвестиційної та міжнародної діяльності, Спеціаліст
137 Ружова В.О. Відділ тендерних закупівель, Головний спеціаліст
138 Шаталінська Ю.В. Відділ з представництва інтересів міської ради та виконкому в судах, Головний спеціаліст
139 Красковський М.О. Відділ містобудівного кадастру, Начальник відділу
140 Павлов М.М. Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсів, Начальник відділу
141 Кузнецов О.М. Адміністративний відділ, Головний спеціаліст
142 Телешко Ю.В. Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці, Начальник відділу
143 Тарапата Д.О. Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці, Головний спеціаліст
144 Галкін В.О. Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці, Головний спеціаліст
145 Сорока Р.Ю. Відділ з правового забезпечення діяльності виконкому, заступник начальника управління, начальник відділу
146 Забарін А.Ф. Відділ з правового забезпечення діяльності виконкому, Головний спеціаліст
147 Додарчук О.А. Відділ з правового забезпечення діяльності виконкому, Головний спеціаліст
148 Козлов І.М. Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсів, Головний спеціаліст
149 Гуреєва Л.А.
150 Шокот С.І.
151 Пилипенко Є.О.
152 Рупіцева О.О.
153 Святоха І.М.
154 Рунчева Н.Ю.
155 Тахтаджиєва-Поклад А.І.
156 Кузьміна О.О.
157 Воровська Л.А. Відділ економіки комунальних підприємств та бюджетної сфери управління економічного розвитку, Начальник відділу
158 Волкова С.О. Відділ економіки комунальних підприємств та бюджетної сфери управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
159 Чепіга Ю.С. Відділ економіки комунальних підприємств та бюджетної сфери управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
160 Акуленко Л.І. Відділ соціально-економічного розвитку та регуляторної політики управління економічного розвитку, Начальник відділу
161 Зубатенко М.В. Відділ соціально-економічного розвитку та регуляторної політики управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
162 Рибнікова О.А. Відділ соціально-економічного розвитку та регуляторної політики управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
163 Расторгуєва Д.М. Відділ соціально-економічного розвитку та регуляторної політики управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
164 Розум О.М.
165 Старушко Т.В.
166 Ченцова Н.В.
167 Ромашко О.С.
168 Сушко Є.Ю.
169 Волкова Н.М.
170 Кононова Ю.М.
171 Лук'янченко А.Л.
172 Вісяща А.М.
173 Кобзєва Л.Л.
174 Луста О.Г.
175 Вісящий О.Г.
176 Щербина О.О.
177 Качерова О.В.
178 Ткаченко С.О.
179 Кабанцова Т.С.
180 Люцканова О.В.
181 Саввон С.О. Відділ з представництва інтересів міської ради та виконкому в судах, Головний спеціаліст
182 Комарова І.В. Відділ інвестиційної та міжнародної діяльності, Начальник відділу
183 Князюк Н.О. Відділ з питань організації депутатської діяльності апарату міської ради, Завідувач сектору
184 Лазуренко Н.О.
185 Шадуріна Г.П.
186 Ієговська М.І.
187 Лисенко Л.В.
188 Синєок А.М.
189 Вербицька І.Л. Відділ підприємницької діяльності та захисту прав споживачів управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
190 Орлова Ю.В. Управління економічного розвитку виконавчого комітету Бердянської міської ради, Начальник управління
191 Семеніхіна Т.А. Відділ підприємницької діяльності та захисту прав споживачів управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
192 Головченко О.М.
193 Савельєва О.М. Відділ економіки комунальних підприємств та бюджетної сфери управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
194 Попова Н.О.
195 Костерна М.С.
196 Гармай М.О.
197 Шалєєва О.Ю.
198 Накостенко О.І.
199 Перетятько М.О.
200 Марч Т.І.
201 Копакова Н.С.
202 Адонкіна Л.Л. Відділ охорони здоров’я, Спеціаліст 1 категорії
203 Доброскокова І.В.
204 Шостак М.О.
205 Петренко Н.О.
206 Колесник Н.В. Відділ тендерних закупівель, Головний спеціаліст
207 Реброва О.О. Відділ підприємницької діяльності та захисту прав споживачів управління економічного розвитку, Начальник відділу
208 Врублевський О.О. Адміністративний відділ, Спеціаліст
209 Карапетрова Ю.О. Відділ з питань організації депутатської діяльності апарату міської ради, Головний спеціаліст
210 Вєнцев І.А.  Керівництво виконкому/The administration of the city council and its executive committee, Помічник міського голови, уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції
211 Філімонов О.М. Господарський відділ, Начальник відділу
212 Зубович Д.О.  Керівництво виконкому/The administration of the city council and its executive committee, Помічник міського голови, уповноважений з питань взаємодії з силовими структурами, військовими частинами, учасниками АТО та членів їх сім
213 Кулик О.О. Адміністративний відділ, Головний спеціаліст
214 Козлюк Ю.М.
215 Зубрицький І.І. Сектор внутрішньої роботи, зв'язків з громадськістю, національностями та релігіями відділу організаційної робти та внутрішньої політики, Головний спеціаліст
216 Саклакова В.В. Сектор внутрішньої роботи, зв'язків з громадськістю, національностями та релігіями відділу організаційної робти та внутрішньої політики, Спеціаліст 1 категорії
217 Шергін Є.В. Адміністративний відділ, Головний спеціаліст
218 Власова О.С. Реєстраційний відділ, Державний реєстратор
219 Кравченко В.А. Адміністративний відділ, Головний спеціаліст
220 Вареник Я.Є. Служба у справах дітей, Начальник служби
221 Шапошникова О.В.
222 Огурцова Р.Г.
223 Бєлоровська М.В.
224 Зубець Т.М. Відділ планування та забудови міста управління містобудування та архітектури, Головний спеціаліст
225 Єрьоменко Н.В.
226 Карпачова О.В. Відділ планування та забудови міста управління містобудування та архітектури, Спеціаліст 1 категорії
227 Тарасенко Ю.І. Сектор соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх, Головний спеціаліст
228 Калагірєва Г.В.
229 Величкіна Л.В.
230 Рева В.Б.
231 Анпілова Л.М.
232 Цуканова В.В.
233 Притуло Т.С. Сектор з питань опіки, піклування та усиновлення, Головний спеціаліст
234 Андрющенко Л.Л.
235 Ашифіна Л.В.
236 Болдирєва С.В.
237 Бровинська Г.О.
238 Булигіна С.В.
239 Буцанова М.А.
240 Владимирова Т.В.
241 Вязмітінова Е.О.
242 Гавшина Н.В.
243 Головата З.Є.
244 Гончаренко І.П.
245 Гришина Ю.А.
246 Гусєва Н.М.
247 Ерьоменко О.М.
248 Євглевська Г.В.
249 Заславець Л.П.
250 Златьєва В.В.
251 Іващенко М.В.
252 Кириченко М.Г.
253 Кідалова А.А.
254 Коваленко А.Л.
255 Ковалинська Т.М.
256 Кодан О.Є.
257 Коломієць Л.В.
258 Кондратенко О.Л.
259 Коновал Р.П.