Бердянська міська рада - офіційний сайт

Реалізація Закону України «Про очищення влади» /Проходження перевірки


1 Шелепова І.В.
2 Василенко Л.Г.
3 Андрєєва Є.В.
4 Шумілов В.Г.
5 Батулінська Т.Г.
6 Клінчева В.Д.
7 Пейчева О.С.
8 Погоріла Є.С.
9 Погорілий Д.В.
10 Сергєєв М.В. Відділ технічного нагляду, Спеціаліст 1 категорії
11 Папанова А.А.
12 Чеботарьова М.А.
13 Карімова Л.І. Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Начальник відділу Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Головний бухгалтер
14 Шеляг В.В. Адміністративний відділ, Начальник відділу
15 Солонська Н.М. Відділ діловодства та документування, Начальник відділу
16 Заколенко Т.А. Сектор соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх, Завідувач сектору Сектор соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх, Заступник начальника відділу
17 Щербакова І.В. Сектор діловодства та контролю, Завідувач сектору
18 Боханова Н.М. Управління земельних відносин, Начальник управління
19 Коваленко Р.М.
20 Лобанова В.А. Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Головний спеціаліст
21 Фоміна І.В. Відділ з питань організації депутатської діяльності апарату міської ради, Головний спеціаліст
22 Нечипуренко М.В.
23 Водяницька І.О.
24 Винник А.О. Відділ тендерних закупівель, Головний спеціаліст
25 Бічикашвілі Е.О. Відділ планування та забудови міста управління містобудування та архітектури, Головний спеціаліст
26 Ігнацевич Ю.О. Відділ регулювання земельних відносин, Головний спеціаліст
27 Жук М.В. Відділ регулювання земельних відносин, Головний спеціаліст
28 Проданов О.І. Сектор по роботі з органами самоорганізації населення, національностями та релігіями, Головний спеціаліст
29 Федоренко О.Ф. Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Головний спеціаліст
30 Васецька Г.В.
31 Сидоренко Л.Б.
32 Шишкіна У.В.
33 Федосова О.І.
34 Межуєва В.О. Сектор документування, Спеціаліст
35 Толубець О.О.
36 Лебідь Т.М.
37 Баранов С.Н. Відділ регулювання земельних відносин, Начальник відділу
38 Аліпова І.А. Сектор з питань опіки, піклування та усиновлення, Головний спеціаліст
39 Кононов О.М. Відділ планування та забудови міста управління містобудування та архітектури, Головний спеціаліст
40 Рущак О.Р. Відділ земельних правовідносин, Головний спеціаліст
41 Юріна Г.В. Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Головний спеціаліст
42 Непомощева А.С. Сектор соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх, Головний спеціаліст
43 Шевченко І.М. Сектор з питань опіки, піклування та усиновлення, Завідувач сектору
44 Карпенко О.С. Сектор енергозбереження, Завідувач сектору
45 Лі О.І.
46 Чижик Н.В.
47 Антипова К.О.
48 Жукова Л.О.
49 Плиска І.В.
50 Федюкович А.В.
51 Великоборець С.М.
52 Малиновська А.М. Управління містобудування та архітектури, Начальник управління, головний архітектор
53 Прошута Л.О. Відділ державного архітектурно-будівельного контролю м. Бердянська, реєстратор, головний спеціаліст
54 Литвиненко О.А. Відділ реєстрації місця проживання, Головний спеціаліст
55 Горобець Д.А.
56 Волович Г.П.
57 Лапо Н.В. Сектор договірних відносин, Завідувач сектору
58 Спартесний В.В. Відділ сім’ї, молоді та спорту, Головний спеціаліст
59 Безродня Ж.В.
60 Смикалова Л.В.
61 Скиданенко І.М.
62 Дороз В.Ю. Відділ земельних правовідносин, Головний спеціаліст
63 Вацко С.О.
64 Бойко Я.В. Відділ регулювання земельних відносин, Головний спеціаліст
65 Лінцова Ю.О. Прес-служба міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради, Спеціаліст 1 категорії
66 Омельчук Г.М. Реєстраційний відділ, Державний реєстратор
67 Ступіна Л.В.
68 Баранова Ю.С. Сектор діловодства та контролю, Головний спеціаліст
69 Нішаналієв А.А. Сектор енергозбереження, Завідувач сектору
70 Ус Н.В. Сектор моніторингу за використанням і розвитком територій міста, Завідувач сектору
71 Кідалов В.Ю. Відділ ведення Державного реєстру виборців, Головний спеціаліст
72 Ковальова Н.Д. Відділ ведення Державного реєстру виборців, Головний спеціаліст
73 Скорик А.В. Відділ ведення Державного реєстру виборців, Начальник відділу
74 Чорна Г.О. Відділ ведення Державного реєстру виборців, Головний спеціаліст
75 Єгорова І.О. Прес-служба міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради, Начальник відділу
76 Міхешкіна В.О. Прес-служба міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради, Головний спеціаліст
77 Мотохова О.А. Сектор договірних відносин, Головний спеціаліст
78 Гадицька О.Л. Сектор енергозбереження, Головний спеціаліст
79 Романенко Н.Г. Відділ з питань діловодства та контролю апарату міської ради, Завідувач сектору
80 Кобізь М.О.
81 Міщенко В.В. Відділ реклами курорту та туризму, Начальник відділу
82 Богуславська О.В. Відділ економіки комунальних підприємств та бюджетної сфери управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
83 Ілларіонова Т.Ф. Спеціалісти виконкому, Головний спеціаліст, секретар опікунської ради
84 Сарабєєва Н.О. Відділ з представництва інтересів міської ради та виконкому в судах, Начальник відділу
85 Шеховцова Т.Т. Відділ з питань діловодства та контролю апарату міської ради, Головний спеціаліст
86 Балакіна І.Є. Відділ кадрів та нагород, Начальник відділу
87 Автухова М.Г. Відділ кадрів та нагород, Головний спеціаліст
88 Ієговська В.О.  Керівництво виконкому/The administration of the city council and its executive committee, Помічник міського голови, уповноважений у справах системи управління якістю
89 Пономарьова Р.Е.
90 Кожеманова І.Р. Відділ містобудівного кадастру, Головний спеціаліст
91 Голубцова О.О. Відділ реєстрації місця проживання, Начальник відділу
92 Яроцька Л.В. Відділ тендерних закупівель, Головний спеціаліст
93 Божков А.І. Відділ земельних правовідносин, Начальник відділу
94 Худякова М.М. Відділ з питань діловодства та контролю апарату міської ради, Спеціаліст 1 категорії
95 Куртова І.В. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Начальник відділу
96 Кравець Т.Г. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Головний спеціаліст
97 Єсіпова Л.В. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Головний спеціаліст
98 Бокова О.О. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Головний спеціаліст
99 Лаба Л.П. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Начальник відділу
100 Міщенко С.В. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
101 Болдирєва О.С. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
102 Прокопович А.Ю. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
103 Гладка М.Є. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
104 Кирилюк І.В. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
105 Клевцова Л.В. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
106 Захарова А.А. Відділ інвестиційної та міжнародної діяльності, Головний спеціаліст
107 Шаталінська Ю.В. Відділ з представництва інтересів міської ради та виконкому в судах, Головний спеціаліст
108 Красковський М.О. Відділ містобудівного кадастру, Начальник відділу
109 Павлов М.М. Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсів, Начальник відділу
110 Телешко Ю.В. Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці, Начальник відділу
111 Тарапата Д.О. Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці, Головний спеціаліст
112 Галкін В.О. Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці, Головний спеціаліст
113 Сорока Р.Ю. Відділ з правового забезпечення діяльності виконкому, заступник начальника управління, начальник відділу
114 Забарін А.Ф. Відділ з правового забезпечення діяльності виконкому, Головний спеціаліст
115 Додарчук О.А. Відділ з правового забезпечення діяльності виконкому, Головний спеціаліст
116 Козлов І.М. Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсів, Головний спеціаліст
117 Гуреєва Л.А.
118 Шокот С.І.
119 Пилипенко Є.О.
120 Рупіцева О.О.
121 Святоха І.М.
122 Рунчева Н.Ю.
123 Тахтаджиєва-Поклад А.І.
124 Кузьміна О.О.
125 Воровська Л.А. Відділ економіки комунальних підприємств та бюджетної сфери управління економічного розвитку, Начальник відділу
126 Волкова С.О. Відділ економіки комунальних підприємств та бюджетної сфери управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
127 Чепіга Ю.С. Відділ економіки комунальних підприємств та бюджетної сфери управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
128 Акуленко Л.І. Відділ соціально-економічного розвитку та регуляторної політики управління економічного розвитку, Начальник відділу
129 Зубатенко М.В. Відділ соціально-економічного розвитку та регуляторної політики управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
130 Рибнікова О.А. Відділ соціально-економічного розвитку та регуляторної політики управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
131 Расторгуєва Д.М. Відділ соціально-економічного розвитку та регуляторної політики управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
132 Розум О.М.
133 Старушко Т.В.
134 Ченцова Н.В.
135 Ромашко О.С.
136 Сушко Є.Ю.
137 Волкова Н.М.
138 Кононова Ю.М.
139 Лук'янченко А.Л.
140 Вісяща А.М.
141 Кобзєва Л.Л.
142 Луста О.Г.
143 Вісящий О.Г.
144 Щербина О.О.
145 Качерова О.В.
146 Ткаченко С.О.
147 Кабанцова Т.С.
148 Люцканова О.В.
149 Саввон С.О. Відділ з представництва інтересів міської ради та виконкому в судах, Головний спеціаліст
150 Комарова І.В. Відділ інвестиційної та міжнародної діяльності, Начальник відділу
151 Князюк Н.О. Відділ з питань організації депутатської діяльності апарату міської ради, Завідувач сектору
152 Лазуренко Н.О.
153 Шадуріна Г.П.
154 Ієговська М.І.
155 Лисенко Л.В.
156 Синєок А.М.
157 Вербицька І.Л. Відділ підприємницької діяльності та захисту прав споживачів управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
158 Орлова Ю.В. Управління економічного розвитку виконавчого комітету Бердянської міської ради, Начальник управління
159 Семеніхіна Т.А. Відділ підприємницької діяльності та захисту прав споживачів управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
160 Головченко О.М.
161 Савельєва О.М. Відділ економіки комунальних підприємств та бюджетної сфери управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
162 Костерна М.С.
163 Гармай М.О.
164 Шалєєва О.Ю.
165 Перетятько М.О.
166 Марч Т.І.
167 Копакова Н.С.
168 Шостак М.О.
169 Петренко Н.О.
170 Реброва О.О. Відділ підприємницької діяльності та захисту прав споживачів управління економічного розвитку, Начальник відділу
171 Врублевський О.О. Адміністративний відділ, Спеціаліст
172 Карапетрова Ю.О. Відділ з питань організації депутатської діяльності апарату міської ради, Головний спеціаліст
173 Вєнцев І.А.  Керівництво виконкому/The administration of the city council and its executive committee, Помічник міського голови, уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції
174 Філімонов О.М. Господарський відділ, Начальник відділу
175 Кулик О.О. Адміністративний відділ, Головний спеціаліст
176 Козлюк Ю.М.
177 Зубрицький І.І. Сектор внутрішньої роботи, зв'язків з громадськістю, національностями та релігіями відділу організаційної робти та внутрішньої політики, Головний спеціаліст
178 Шергін Є.В. Адміністративний відділ, Головний спеціаліст
179 Вареник Я.Є. Служба у справах дітей, Начальник служби
180 Шапошникова О.В.
181 Огурцова Р.Г.
182 Зубець Т.М. Відділ планування та забудови міста управління містобудування та архітектури, Головний спеціаліст
183 Єрьоменко Н.В.
184 Калагірєва Г.В.
185 Величкіна Л.В.
186 Притуло Т.С. Сектор з питань опіки, піклування та усиновлення, Головний спеціаліст
187 Андрющенко Л.Л.
188 Ашифіна Л.В.
189 Болдирєва С.В.
190 Бровинська Г.О.
191 Булигіна С.В.
192 Буцанова М.А.
193 Владимирова Т.В.
194 Вязмітінова Е.О.
195 Гавшина Н.В.
196 Головата З.Є.
197 Гончаренко І.П.
198 Гришина Ю.А.
199 Гусєва Н.М.
200 Ерьоменко О.М.
201 Євглевська Г.В.
202 Заславець Л.П.
203 Златьєва В.В.
204 Іващенко М.В.
205 Кириченко М.Г.
206 Кідалова А.А.
207 Коваленко А.Л.
208 Ковалинська Т.М.
209 Кодан О.Є.
210 Коломієць Л.В.
211 Кондратенко О.Л.
212 Коновал Р.П.
213 Коротаєва Ю.М.
214 Кочкова Т.П.
215 Кравченко С.М.
216 Кугаєвська С.В.
217 Кулик О.І.
218 Куцеволенко Л.В.
219 Лаптєва С.В.
220 Мельникова Л.І.
221 Мещерякова К.А.
222 Мирошниченко І.Ю.
223 Міхешкіна О.В.
224 Міщенко О.П.
225 Муращенко Т.М.
226 Науменко Н.В.
227 Пінчук Д.В.
228 Плахотна О.І.
229 Порвіна Ю.О.
230 Пшеничнюк О.М.
231 Святенька О.Я.
232 Стратієнко О.С.
233 Тиховод З.В.
234 Тихоненко В.М.
235 Тихонова С.Л.
236 Токмань Н.А.
237 Толочко Т.В.
238 Топалова Г.П.
239 Шишка Ю.Г. Відділ реєстрації місця проживання, Головний спеціаліст
240 Устенко С.М.
241 Фролова Ю.А.
242 Хабренко А.М.
243 Хімченко В.С.
244 Лапухова В.О.
245 Бєлова О.Л.
246 Білова М.В.
247 Васильєва О.О.
248 Васильєва О.В.
249 Боброва С.А.
250 Боровко Т.В.
251 Черноконь Ю.О.
252 Чорна О.А.
253 Шевелєва О.М.