Бердянська міська рада - офіційний сайт

Реалізація Закону України «Про очищення влади» /Проходження перевірки


1 Шелепова І.В.
2 Василенко Л.Г.
3 Андрєєва Є.В.
4 Шумілов В.Г.
5 Батулінська Т.Г.
6 Клінчева В.Д.
7 Пейчева О.С.
8 Погоріла Є.С.
9 Погорілий Д.В.
10 Сергєєв М.В. Відділ технічного нагляду, Спеціаліст 1 категорії
11 Папанова А.А.
12 Чеботарьова М.А.
13 Карімова Л.І. Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Начальник відділу Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Головний бухгалтер
14 Шеляг В.В. Адміністративний відділ, Начальник відділу
15 Солонська Н.М. Відділ діловодства та документування, Начальник відділу
16 Заколенко Т.А. Сектор соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх, Завідувач сектору Сектор соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх, Заступник начальника відділу
17 Щербакова І.В. Сектор діловодства та контролю, Завідувач сектору
18 Боханова Н.М. Управління земельних відносин, Начальник управління
19 Коваленко Р.М.
20 Лобанова В.А. Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Головний спеціаліст
21 Фоміна І.В. Відділ з питань організації депутатської діяльності апарату міської ради, Головний спеціаліст
22 Нечипуренко М.В.
23 Водяницька І.О.
24 Винник А.О. Відділ тендерних закупівель, Головний спеціаліст
25 Бічикашвілі Е.О. Відділ планування та забудови міста управління містобудування та архітектури, Головний спеціаліст
26 Ігнацевич Ю.О. Відділ регулювання земельних відносин, Головний спеціаліст
27 Жук М.В. Відділ регулювання земельних відносин, Головний спеціаліст
28 Проданов О.І. Сектор по роботі з органами самоорганізації населення, національностями та релігіями, Головний спеціаліст
29 Федоренко О.Ф. Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Головний спеціаліст
30 Васецька Г.В.
31 Сидоренко Л.Б.
32 Шишкіна У.В.
33 Межуєва В.О. Сектор документування, Спеціаліст
34 Толубець О.О.
35 Лебідь Т.М.
36 Баранов С.Н. Відділ регулювання земельних відносин, Начальник відділу
37 Аліпова І.А. Сектор з питань опіки, піклування та усиновлення, Головний спеціаліст
38 Кононов О.М. Відділ планування та забудови міста управління містобудування та архітектури, Головний спеціаліст
39 Рущак О.Р. Відділ земельних правовідносин, Головний спеціаліст
40 Юріна Г.В. Відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Бердянського міської ради, Головний спеціаліст
41 Непомощева А.С. Сектор соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх, Головний спеціаліст
42 Шевченко І.М. Сектор з питань опіки, піклування та усиновлення, Завідувач сектору
43 Карпенко О.С. Сектор енергозбереження, Завідувач сектору
44 Лі О.І.
45 Чижик Н.В.
46 Антипова К.О.
47 Жукова Л.О.
48 Плиска І.В.
49 Федюкович А.В.
50 Великоборець С.М.
51 Малиновська А.М. Управління містобудування та архітектури, Начальник управління, головний архітектор
52 Прошута Л.О. Відділ державного архітектурно-будівельного контролю м. Бердянська, реєстратор, головний спеціаліст
53 Литвиненко О.А. Відділ реєстрації місця проживання, Головний спеціаліст
54 Горобець Д.А.
55 Волович Г.П.
56 Лапо Н.В. Сектор договірних відносин, Завідувач сектору
57 Спартесний В.В. Відділ сім’ї, молоді та спорту, Головний спеціаліст
58 Безродня Ж.В.
59 Смикалова Л.В.
60 Скиданенко І.М.
61 Дороз В.Ю. Відділ земельних правовідносин, Головний спеціаліст
62 Вацко С.О.
63 Бойко Я.В. Відділ регулювання земельних відносин, Головний спеціаліст
64 Лінцова Ю.О. Прес-служба міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради, Спеціаліст 1 категорії
65 Омельчук Г.М. Реєстраційний відділ, Державний реєстратор
66 Ступіна Л.В.
67 Баранова Ю.С. Сектор діловодства та контролю, Головний спеціаліст
68 Нішаналієв А.А. Сектор енергозбереження, Завідувач сектору
69 Ус Н.В. Сектор моніторингу за використанням і розвитком територій міста, Завідувач сектору
70 Кідалов В.Ю. Відділ ведення Державного реєстру виборців, Головний спеціаліст
71 Ковальова Н.Д. Відділ ведення Державного реєстру виборців, Головний спеціаліст
72 Скорик А.В. Відділ ведення Державного реєстру виборців, Начальник відділу
73 Чорна Г.О. Відділ ведення Державного реєстру виборців, Головний спеціаліст
74 Єгорова І.О. Прес-служба міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради, Начальник відділу
75 Міхешкіна В.О. Прес-служба міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради, Головний спеціаліст
76 Мотохова О.А. Сектор договірних відносин, Головний спеціаліст
77 Гадицька О.Л. Сектор енергозбереження, Головний спеціаліст
78 Романенко Н.Г. Відділ з питань діловодства та контролю апарату міської ради, Завідувач сектору
79 Кобізь М.О.
80 Міщенко В.В. Відділ реклами курорту та туризму, Начальник відділу
81 Богуславська О.В. Відділ економіки комунальних підприємств та бюджетної сфери управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
82 Ілларіонова Т.Ф. Спеціалісти виконкому, Головний спеціаліст, секретар опікунської ради
83 Шеховцова Т.Т. Відділ з питань діловодства та контролю апарату міської ради, Головний спеціаліст
84 Балакіна І.Є. Відділ кадрів та нагород, Начальник відділу
85 Автухова М.Г. Відділ кадрів та нагород, Головний спеціаліст
86 Ієговська В.О.  Керівництво виконкому/The administration of the city council and its executive committee, Помічник міського голови, уповноважений у справах системи управління якістю
87 Пономарьова Р.Е.
88 Кожеманова І.Р. Відділ містобудівного кадастру, Головний спеціаліст
89 Голубцова О.О. Відділ реєстрації місця проживання, Начальник відділу
90 Яроцька Л.В. Відділ тендерних закупівель, Головний спеціаліст
91 Божков А.І. Відділ земельних правовідносин, Начальник відділу
92 Худякова М.М. Відділ з питань діловодства та контролю апарату міської ради, Спеціаліст 1 категорії
93 Куртова І.В. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Начальник відділу
94 Кравець Т.Г. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Головний спеціаліст
95 Єсіпова Л.В. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Головний спеціаліст
96 Бокова О.О. Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Головний спеціаліст
97 Лаба Л.П. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Начальник відділу
98 Міщенко С.В. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
99 Болдирєва О.С. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
100 Прокопович А.Ю. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
101 Гладка М.Є. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
102 Кирилюк І.В. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
103 Клевцова Л.В. Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», Адміністратор
104 Захарова А.А. Відділ інвестиційної та міжнародної діяльності, Головний спеціаліст
105 Шаталінська Ю.В. Відділ з представництва інтересів міської ради та виконкому в судах, Головний спеціаліст
106 Красковський М.О. Відділ містобудівного кадастру, Начальник відділу
107 Павлов М.М. Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсів, Начальник відділу
108 Тарапата Д.О. Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці, Головний спеціаліст
109 Галкін В.О. Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці, Головний спеціаліст
110 Сорока Р.Ю. Відділ з правового забезпечення діяльності виконкому, заступник начальника управління, начальник відділу
111 Забарін А.Ф. Відділ з правового забезпечення діяльності виконкому, Головний спеціаліст
112 Додарчук О.А. Відділ з правового забезпечення діяльності виконкому, Головний спеціаліст
113 Козлов І.М. Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсів, Головний спеціаліст
114 Гуреєва Л.А.
115 Шокот С.І.
116 Пилипенко Є.О.
117 Рупіцева О.О.
118 Святоха І.М.
119 Рунчева Н.Ю.
120 Кузьміна О.О.
121 Волкова С.О. Відділ економіки комунальних підприємств та бюджетної сфери управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
122 Акуленко Л.І. Відділ соціально-економічного розвитку та регуляторної політики управління економічного розвитку, Начальник відділу
123 Зубатенко М.В. Відділ соціально-економічного розвитку та регуляторної політики управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
124 Рибнікова О.А. Відділ соціально-економічного розвитку та регуляторної політики управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
125 Расторгуєва Д.М. Відділ соціально-економічного розвитку та регуляторної політики управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
126 Розум О.М.
127 Старушко Т.В.
128 Ченцова Н.В.
129 Ромашко О.С.
130 Сушко Є.Ю.
131 Волкова Н.М.
132 Кононова Ю.М.
133 Лук'янченко А.Л.
134 Вісяща А.М.
135 Кобзєва Л.Л.
136 Луста О.Г.
137 Вісящий О.Г.
138 Щербина О.О.
139 Качерова О.В.
140 Ткаченко С.О.
141 Кабанцова Т.С.
142 Люцканова О.В.
143 Комарова І.В. Відділ інвестиційної та міжнародної діяльності, Начальник відділу
144 Князюк Н.О. Відділ з питань організації депутатської діяльності апарату міської ради, Завідувач сектору
145 Лазуренко Н.О.
146 Шадуріна Г.П.
147 Ієговська М.І.
148 Лисенко Л.В.
149 Синєок А.М.
150 Вербицька І.Л. Відділ підприємницької діяльності та захисту прав споживачів управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
151 Семеніхіна Т.А. Відділ підприємницької діяльності та захисту прав споживачів управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
152 Савельєва О.М. Відділ економіки комунальних підприємств та бюджетної сфери управління економічного розвитку, Головний спеціаліст
153 Костерна М.С.
154 Гармай М.О.
155 Шалєєва О.Ю.
156 Перетятько М.О.
157 Марч Т.І.
158 Копакова Н.С.
159 Шостак М.О.
160 Петренко Н.О.
161 Реброва О.О. Відділ підприємницької діяльності та захисту прав споживачів управління економічного розвитку, Начальник відділу
162 Врублевський О.О. Адміністративний відділ, Спеціаліст
163 Карапетрова Ю.О. Відділ з питань організації депутатської діяльності апарату міської ради, Головний спеціаліст
164 Вєнцев І.А.  Керівництво виконкому/The administration of the city council and its executive committee, Помічник міського голови, уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції
165 Філімонов О.М. Господарський відділ, Начальник відділу
166 Кулик О.О. Адміністративний відділ, Головний спеціаліст
167 Козлюк Ю.М.
168 Зубрицький І.І. Сектор внутрішньої роботи, зв'язків з громадськістю, національностями та релігіями відділу організаційної робти та внутрішньої політики, Головний спеціаліст
169 Шергін Є.В. Адміністративний відділ, Головний спеціаліст
170 Вареник Я.Є. Служба у справах дітей, Начальник служби
171 Шапошникова О.В.
172 Огурцова Р.Г.
173 Зубець Т.М. Відділ планування та забудови міста управління містобудування та архітектури, Головний спеціаліст
174 Єрьоменко Н.В.
175 Калагірєва Г.В.
176 Величкіна Л.В.
177 Притуло Т.С. Сектор з питань опіки, піклування та усиновлення, Головний спеціаліст
178 Андрющенко Л.Л.
179 Ашифіна Л.В.
180 Болдирєва С.В.
181 Бровинська Г.О.
182 Булигіна С.В.
183 Буцанова М.А.
184 Владимирова Т.В.
185 Вязмітінова Е.О.
186 Гавшина Н.В.
187 Головата З.Є.
188 Гончаренко І.П.
189 Гришина Ю.А.
190 Гусєва Н.М.
191 Ерьоменко О.М.
192 Євглевська Г.В.
193 Заславець Л.П.
194 Златьєва В.В.
195 Іващенко М.В.
196 Кириченко М.Г.
197 Кідалова А.А.
198 Коваленко А.Л.
199 Ковалинська Т.М.
200 Кодан О.Є.
201 Коломієць Л.В.
202 Кондратенко О.Л.
203 Коновал Р.П.
204 Коротаєва Ю.М.
205 Кочкова Т.П.
206 Кравченко С.М.
207 Кугаєвська С.В.
208 Кулик О.І.
209 Куцеволенко Л.В.
210 Лаптєва С.В.
211 Мельникова Л.І.
212 Мещерякова К.А.
213 Мирошниченко І.Ю.
214 Міхешкіна О.В.
215 Міщенко О.П.
216 Муращенко Т.М.
217 Науменко Н.В.
218 Пінчук Д.В.
219 Плахотна О.І.
220 Порвіна Ю.О.
221 Пшеничнюк О.М.
222 Святенька О.Я.
223 Стратієнко О.С.
224 Тиховод З.В.
225 Тихоненко В.М.
226 Тихонова С.Л.
227 Токмань Н.А.
228 Толочко Т.В.
229 Топалова Г.П.
230 Шишка Ю.Г. Відділ реєстрації місця проживання, Головний спеціаліст
231 Устенко С.М.
232 Фролова Ю.А.
233 Хабренко А.М.
234 Хімченко В.С.
235 Лапухова В.О.
236 Бєлова О.Л.
237 Білова М.В.
238 Васильєва О.О.
239 Васильєва О.В.
240 Боброва С.А.
241 Боровко Т.В.
242 Черноконь Ю.О.
243 Чорна О.А.
244 Шевелєва О.М.
245 Карташова О.В.
246 Шелудько-Саржан І.В.
247 Шилова Г.С.
248 Шульгіна О.А.
249 Яремко І.С.
250 Ящук О.В.
251 Євглевська О.Ю.
252 Захарс І.М.
253 Коров'янська М.Є.
254 Дахновська О.С.