Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини Бердянського відділення УВД ФССУ

       Засоби індивідуального захисту очей та обличчя необхідні для захисту від дрібних частинок, димів, речовин, газів, від інтенсивного лазерного, ультрафіолетового або інфрачервоного випромінювання під час виконання зварювальних робіт.

      До засобів індивідуального захисту очей та обличчя відносяться:...

Подробиці

За період з 10 жовтня по 16 жовтня 2016 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську  надійшло 1 повідомлення про нещасний випадок.

    ПОРЯДОК проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві

                   … Розслідування та облік нещасних випадків....

Подробиці

1.  Цей Порядок визначає механізм надання домедичної допомоги постраждалим без свідомості немедичними працівниками....

Подробиці

      Законодавство України покладає на роботодавців обов’язок щодо забезпечення нешкідливих та безпечних умов праці. За невиконання законодавства про охорону праці до підприємства можуть бути застосовані санкції аж до заборони його експлуатації. Тому роботодавцю необхідно подбати про багато речей, головні з яких:...

Подробиці

          За період з  03 жовтня по 09 жовтня 2016 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську  повідомлень про нещасний випадок не надходило.

 

  ПОРЯДОК проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві

                   … Розслідування та облік нещасних випадків....

Подробиці

Оперативна інформація про нещасні випадки та професійні захворювання

          За період з 20 березня  по 26  березня 2017 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську  надійшло одне повідомлення про нещасний випадок.

 

            ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 30         листопада 2011 р. № 1232

 Роботодавець повинен знати, що одержавши повідомлення про нещасний випадок (не груповий і не смертельний) з працівником на території підприємства, а так само поза нею при виконанні завдання посадових осіб підприємства, зобов'язаний протягом однієї години передати з використанням засобів зв’язку та   протягом доби на паперовому носії повідомлення про нещасний випадок до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворюваннях України (далі – відділення Фонду) по телефонах: м. Бердянськ 7-19-51, 7-13-23.

 

 

Новини