Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини Бердянського відділення УВД ФССУ

          За період з 04 липня  по 10 липня  2016 року до відділення ВД ФСНВ у  м. Бердянську  надійшло одне  повідомлення про нещасний випадок....

Подробиці

Практика розслідування.

  • 08.07.2016
  • Кошевой О.О.

Нещасний випадок на виробництві внаслідок алкогольного сп’яніння....

Подробиці
Подробиці

      За період з 27 червня  по 03 липня  2016 року до відділення ВД ФСНВ у            м. Бердянську  повідомлень про нещасні випадки не надходило.

     Роботодавець повинен знати, що одержавши повідомлення про нещасний випадок (не груповий і не смертельний) з працівником на території підприємства, а так само поза нею при виконанні завдання посадових осіб підприємства, зобов'язаний протягом однієї години передати з використанням засобів зв’язку...

Подробиці

У червні 2016  року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську  надійшло три  повідомлення про нещасний випадок (кількість осіб, що постраждалі – 3, в т.ч. смертельно – 1).                                                                                       

ПОРЯДОК проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві

                   … Розслідування та облік нещасних випадків....

Подробиці

Оперативна інформація про нещасні випадки та професійні захворювання

          За період з 20 березня  по 26  березня 2017 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську  надійшло одне повідомлення про нещасний випадок.

 

            ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 30         листопада 2011 р. № 1232

 Роботодавець повинен знати, що одержавши повідомлення про нещасний випадок (не груповий і не смертельний) з працівником на території підприємства, а так само поза нею при виконанні завдання посадових осіб підприємства, зобов'язаний протягом однієї години передати з використанням засобів зв’язку та   протягом доби на паперовому носії повідомлення про нещасний випадок до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворюваннях України (далі – відділення Фонду) по телефонах: м. Бердянськ 7-19-51, 7-13-23.

 

 

Новини

...
Перелік страхувальників, які мають заборгованість зі сплати страхових внесків до Фонду 
по відділенню ВД ФСНВ у м. Бердянську  станом на 01.07.2016 року
№ п/п