Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини Бердянського відділення УВД ФССУ

            Відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську повідомляє про виконання заходів, розроблених для проведення Всесвітнього дня охорони праці в 2016 році під девізом «Стрес на роботі – колективний виклик»....

Подробиці

    28 апреля 2016 года страховой эксперт по охране труда отделения  ИД ФСНВ в г. Бердянске Кошевой А.А. провёл открытый урок «Всемирный день охраны труда»  перед учениками   выпускных классов в гимназии №1 «Надежда».  В ходе беседы было рассказано о важности работы  по профилактике  охраны труда  на предприятиях, об основных направлениях работы отделения Фонда социального страхования для пострадавших от несчастных случаев на производстве и...

Подробиці

Питання охорони праці на виробництві дуже важливі. Для успішної діяльності підприємства необхідно розробити заходи з охорони праці. Заходи з охорони праці визначаються, виходячи із загальних завдань.

1.Планування заходів з охорони праці.

Розрізняють три види: перспективне, річне, оперативне.

Планування перспективне увазі розробку комплексних заходів щодо поліпшення умов виконання завдань виробництва. Попередньо аналізується стан робочого...

Подробиці

За період з 18 квітня  по 24 квітня 2016 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську повідомлень про нещасні випадки не надходило.

Подробиці

        25 квітня 2016 року з 08год 00хв до 11год 00хв у магазині ТОВ «Гармонія» відбудеться ярмарок-продаж спецодягу, спецвзуття  присвячена Всесвітньому дню охорони праці під девізом «Стрес на роботі – колективний виклик».

       адреса:  м. Бердянськ, вул. Консульська (Комунарів),  прохідна Трикотажної фабрики.

Подробиці

Оперативна інформація про нещасні випадки та професійні захворювання

          За період з 20 березня  по 26  березня 2017 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську  надійшло одне повідомлення про нещасний випадок.

 

            ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 30         листопада 2011 р. № 1232

 Роботодавець повинен знати, що одержавши повідомлення про нещасний випадок (не груповий і не смертельний) з працівником на території підприємства, а так само поза нею при виконанні завдання посадових осіб підприємства, зобов'язаний протягом однієї години передати з використанням засобів зв’язку та   протягом доби на паперовому носії повідомлення про нещасний випадок до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворюваннях України (далі – відділення Фонду) по телефонах: м. Бердянськ 7-19-51, 7-13-23.

 

 

Новини