Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини Бердянського відділення УВД ФССУ

За період з 07 березня  по 13 березня 2016 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську повідомлень про нещасні випадки не надходило.

Подробиці

З порадами до аграріїв.

  • 10.03.2016
  • Рибалко М.М.

         На порозі весняно – польові роботи. Це пора, коли збільшується ризик нещасних випадків на виробництві.
Шановні аграрії!  Будьте пильні. По можливості виділяйте кошти для охорони праці на період польових робіт. Прислухайтесь до наших порад. Адже це не теоретичні правила, а взято з досвіду. Наші поради для керівників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств:
— вся сільськогосподарська техніка повинна бути в справному...

Подробиці

За період з 29 лютого по 06 березня 2016 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську надійшло одне повідомлення про нещасний випадок.

 

Подробиці

         Травматичний шок - тяжкий стан людини, що виникає внаслідок значних больових подразнень: великих ран, переломів, кровотечі, ушкодженні органів грудної та черевної порожнин....

Подробиці

 У лютому 2016  року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську  повідомлень про нещасні випадки не надходило.

Подробиці

Оперативна інформація про нещасні випадки та професійні захворювання

          За період з 20 березня  по 26  березня 2017 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську  надійшло одне повідомлення про нещасний випадок.

 

            ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 30         листопада 2011 р. № 1232

 Роботодавець повинен знати, що одержавши повідомлення про нещасний випадок (не груповий і не смертельний) з працівником на території підприємства, а так само поза нею при виконанні завдання посадових осіб підприємства, зобов'язаний протягом однієї години передати з використанням засобів зв’язку та   протягом доби на паперовому носії повідомлення про нещасний випадок до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворюваннях України (далі – відділення Фонду) по телефонах: м. Бердянськ 7-19-51, 7-13-23.

 

 

Новини