Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини Бердянського відділення УВД ФССУ

Практика розслідування

  • 01.02.2016
  • Кошевой О.О.

Нещасний випадок на виробництві внаслідок невиконання посадових обов’язків. ...

Подробиці

Практика розслідування.

  • 01.02.2016
  • Кошевой О.О.

Нещасний випадок на виробництві внаслідок особистої необережності потерпілого....

Подробиці

У січні 2016  року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську  надійщло одне повідомлення про нещасні випадки на виробництві та одне повідомлення про професійне захворювання.

Подробиці

За період з 25 по 31 січня 2016 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську надійшло одне повідомлення про нещасний випадок та одне повідомлення про професійне захворювання.

Подробиці

За період з 18 по 24 січня 2016 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську повідомлень про нещасний випадок не надходило.

 

Подробиці

Оперативна інформація про нещасні випадки та професійні захворювання

          За період з 20 березня  по 26  березня 2017 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську  надійшло одне повідомлення про нещасний випадок.

 

            ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 30         листопада 2011 р. № 1232

 Роботодавець повинен знати, що одержавши повідомлення про нещасний випадок (не груповий і не смертельний) з працівником на території підприємства, а так само поза нею при виконанні завдання посадових осіб підприємства, зобов'язаний протягом однієї години передати з використанням засобів зв’язку та   протягом доби на паперовому носії повідомлення про нещасний випадок до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворюваннях України (далі – відділення Фонду) по телефонах: м. Бердянськ 7-19-51, 7-13-23.

 

 

Новини