Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини Бердянського відділення УВД ФССУ

1.      Цей порядок визначає механізм надання домедичної допомоги постраждалим без свідомості немедичними працівниками....

Подробиці

За період з 07 грудня по 13 грудня  2015 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську повідомлень про нещасні випадки на виробництві не надходило.

Подробиці

Основною причиною високого рівня виробничого травматизму ті професійних захворювань є незадовільний стан умов праці на підприємствах. Виходячи з принципів Гігієнічної класифікації, умови праці діляться на 4 класи:...

Подробиці

ПОРЯДОК НАДАННЯ ДОМЕДИЧНОЇ  ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ ПРИ ПОЗИЦІЙНОМУ СТИСКАННІ  М’ЯКИХ ТКАНИН....

Подробиці

За період з 30 листопада по 06 грудня  2015 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську повідомлень про нещасні випадки на виробництві не надходило.

Подробиці

Оперативна інформація про нещасні випадки та професійні захворювання

          За період з 20 березня  по 26  березня 2017 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську  надійшло одне повідомлення про нещасний випадок.

 

            ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 30         листопада 2011 р. № 1232

 Роботодавець повинен знати, що одержавши повідомлення про нещасний випадок (не груповий і не смертельний) з працівником на території підприємства, а так само поза нею при виконанні завдання посадових осіб підприємства, зобов'язаний протягом однієї години передати з використанням засобів зв’язку та   протягом доби на паперовому носії повідомлення про нещасний випадок до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворюваннях України (далі – відділення Фонду) по телефонах: м. Бердянськ 7-19-51, 7-13-23.

 

 

Новини