Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини Бердянського відділення УВД ФССУ

Новини законодавства

  • 03.12.2015
  • Кошевой О.О.

  Частиною третьої статті 24 Кодексу законів про працю України визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку,...

Подробиці

В 1992 году в конце «Десятилетия инвалидов Организации Объединенных Наций» (1983-1992 годы) Генеральная Ассамблея провозгласила 3 декабря «Международным днем инвалидов». 

 Хотя слово «инвалид» уже давно стараются не использовать и во всем мире давно заменили на «человек с ограниченными возможностями». Основной целью этого праздника как раз и является защита прав таких людей, расширение их возможностей участия в жизни общества. Для каждого...

Подробиці

Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до пункту 41 Порядку забезпечення інвалідів автомобілями» від 07.10.2015 року № 803 внесено зміни до Порядку забезпечення інвалідів автомобілями, затвердженого постановою КМУ від 19.07.2006 року № 999. Зокрема, у пункті  41 абзац сьомий викладено в такий редакції: «після смерті інваліда, дитини-інваліда автомобіль, визнаний гуманітарною допомогою, яким інвалід, дитина – інвалід були...

Подробиці

У листопаді  2015 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську  надійщло 3 повідомлення про нещасні випадки на виробництві.

 

Подробиці

За період з 23 по 29 листопада  2015 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську повідомлень про нещасні випадки на виробництві не надходило.

Подробиці

Оперативна інформація про нещасні випадки та професійні захворювання

          За період з 20 березня  по 26  березня 2017 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську  надійшло одне повідомлення про нещасний випадок.

 

            ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 30         листопада 2011 р. № 1232

 Роботодавець повинен знати, що одержавши повідомлення про нещасний випадок (не груповий і не смертельний) з працівником на території підприємства, а так само поза нею при виконанні завдання посадових осіб підприємства, зобов'язаний протягом однієї години передати з використанням засобів зв’язку та   протягом доби на паперовому носії повідомлення про нещасний випадок до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворюваннях України (далі – відділення Фонду) по телефонах: м. Бердянськ 7-19-51, 7-13-23.

 

 

Новини