Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини Бердянського відділення УВД ФССУ

Новини законодавства

  • 26.11.2015
  • Соколова І.В.

Відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою КМУ від 26.09.2001 року № 1266, затверджено приклади обчислення середньої заробітної плати (доходу) за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування ( наказ Міністерства соціальної політики України «Про затвердження прикладів...

Подробиці

Практика розслідування.

  • 24.11.2015
  • Кошевой О.О.

Нещасний випадок на виробництві внаслідок невиконання вимог інструкції з охорони праці....

Подробиці

У жовтні 2015 року набрала чинность Зміна № 3 до Класифікатора професій ДК 003:2010. До цього документа внесено 89 змін і доповнень, а саме змінено назви професійних угруповань та професійні назви робіт, скасовано застарілі, а також додано нові довгоочікувані назви професій.

Подробиці

За період з 16 по 22 листопада  2015 року до відділення ВД ФСНВ у                    м. Бердянську повідомлень про нещасні випадки на виробництві не надходило.

Подробиці

Захист користувача при ударі забезпечивається за рахунок часткового руйнування корпусу або внутрішньої оснастки каски. Каску, яка «пережила» сильний удар і зовнішнє не пошкоджена треба обов’язково замінити....

Подробиці

Оперативна інформація про нещасні випадки та професійні захворювання

          За період з 20 березня  по 26  березня 2017 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську  надійшло одне повідомлення про нещасний випадок.

 

            ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 30         листопада 2011 р. № 1232

 Роботодавець повинен знати, що одержавши повідомлення про нещасний випадок (не груповий і не смертельний) з працівником на території підприємства, а так само поза нею при виконанні завдання посадових осіб підприємства, зобов'язаний протягом однієї години передати з використанням засобів зв’язку та   протягом доби на паперовому носії повідомлення про нещасний випадок до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворюваннях України (далі – відділення Фонду) по телефонах: м. Бердянськ 7-19-51, 7-13-23.

 

 

Новини