Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини Бердянського відділення УВД ФССУ

За період з 15 по 21 лютого 2016 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську повідомлень про нещасні випадок не надходило.

Подробиці

За період з 08 по 14  лютого 2016 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську повідомлень про нещасні випадок не надходило.

Подробиці

Одним  з основних завдань Фонду соціального страхування України є проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих та небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам  на виробництві та професійним захворювань, особливо зі смертельними наслідками.  ...

Подробиці

 Сім «золотих правил» в охороні праці.

     Ці правила, як і все геніальне, дуже прості.

Правило 1. Візьміть на себе відповідальність та будьте лідером в забезпеченні охорони праці. Рух до безпеки починається тільки завдяки рішучості керівництва. Все зміниться зі зміною свідомості керівництва.

Правило 2. Виявляйте небезпеки та ризики (керуй ризиками). Визначайте всі робочі місця, де існують ризики. Здійсніть оцінку ризику з точки зору...

Подробиці

За період з 01 по 07  лютого 2016 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську повідомлень про нещасні випадки не надходило.

Подробиці

Новини