Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини Бердянського відділення УВД ФССУ

За період з 28 вересня по 04 жовтня  2015 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську повідомлень про нещасні випадки не надходило.

Подробиці

У вересні  2015 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську  надійщло 3 повідомлення про нещасні випадки на виробництві.

Подробиці

За період з 21 вересня по 27 вересня  2015 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську повідомлень про нещасні випадки не надходило.

Подробиці

          Згідно статистичних даних відносно виробничого травматизму в нашій країні головні фактори, які є причиною нещасних випадків, можна об’єднати в три групи:...

Подробиці

          Стан охорони праці на підприємстві, результативність та стабільність всієї системи, яка охоплює безпеку праці, в багатьох випадках залежить від підбору кадрів, професійного рівня інженерів, ефективної роботи кожного співробітника та колективу в цілому, і нарешті саме головне – від позиції керівника (власника, роботодавця), його стилю і методам управління....

Подробиці

Оперативна інформація про нещасні випадки та професійні захворювання

          За період з 20 березня  по 26  березня 2017 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську  надійшло одне повідомлення про нещасний випадок.

 

            ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 30         листопада 2011 р. № 1232

 Роботодавець повинен знати, що одержавши повідомлення про нещасний випадок (не груповий і не смертельний) з працівником на території підприємства, а так само поза нею при виконанні завдання посадових осіб підприємства, зобов'язаний протягом однієї години передати з використанням засобів зв’язку та   протягом доби на паперовому носії повідомлення про нещасний випадок до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворюваннях України (далі – відділення Фонду) по телефонах: м. Бердянськ 7-19-51, 7-13-23.

 

 

Новини