Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини Бердянського відділення УВД ФССУ

За період з 31 серпня по 06 вересня  2015 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську надійщло 1 повідомлення про нещасний  випадкок на виробництві.

Подробиці

У серпні  2015 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську надійщло 2 повідомлення про нещасні випадки на виробництві.

Подробиці

За період з 25 серпня по 31 серпня 2015 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську повідомлень про нещасні випадки не надходило.

 

Подробиці

За період з 17 серпня по 24 серпня 2015 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську повідомлень про нещасні випадки не надходило.

 

Подробиці

   20 серпня 2015 року у відділенні виконавчої дирекції Фонду у м. Бердянську відбулось засідання круглого столу  з порядку денного: «Про результати роботи відділення Фонду за 15 років».

   На засідання були запрошені представники  Райдержадміністрації та інженери з охорони праці КУ «Коменерго Бердянськ», ТОВ «Азовенергомаш», ТОВ «Бердянські ковбаси», КП «Міськсвітло».

    Перед представниками підприємств виступили працівники відділення,...

Подробиці

Оперативна інформація про нещасні випадки та професійні захворювання

          За період з 20 березня  по 26  березня 2017 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську  надійшло одне повідомлення про нещасний випадок.

 

            ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 30         листопада 2011 р. № 1232

 Роботодавець повинен знати, що одержавши повідомлення про нещасний випадок (не груповий і не смертельний) з працівником на території підприємства, а так само поза нею при виконанні завдання посадових осіб підприємства, зобов'язаний протягом однієї години передати з використанням засобів зв’язку та   протягом доби на паперовому носії повідомлення про нещасний випадок до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворюваннях України (далі – відділення Фонду) по телефонах: м. Бердянськ 7-19-51, 7-13-23.

 

 

Новини