Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини Бердянського відділення УВД ФССУ

22 серпня 2015 року відзначається 15 річниця утворення Фонду соціального страхування від від нещасних  випадків на виробництві та професійних захворювань України....

Подробиці

За період з 01 серпня по 09 серпня 2015 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську надійшло одно повідомленя про нещасні випадки.

 

Подробиці

        Затверджено Порядок перевірки цистерн для перевезення небезпечних вантажів. Цей порядок визначає процедуру проведення перевірки та маркування вагонів-цистерн, автоцистерн, знімних цистерн, контейнерів-цистерн, знімних кузовів-цистерн, що використовуються для перевезення рідких, порошкоподібних та гранульованих небезпечних вантажів автомобільним, залізничним, морським та річковим транспортом. ...

Подробиці

 За період з 01 серпня по 09 серпня 2015 року до відділення ВД ФСНВ                у м. Бердянську надійшло одно повідомленя про нещасні випадки.

Подробиці

За період з 27 липня по 02 серпня 2015 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську повідомлень про нещасні випадки не надходило.

Подробиці

Оперативна інформація про нещасні випадки та професійні захворювання

          За період з 20 березня  по 26  березня 2017 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську  надійшло одне повідомлення про нещасний випадок.

 

            ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 30         листопада 2011 р. № 1232

 Роботодавець повинен знати, що одержавши повідомлення про нещасний випадок (не груповий і не смертельний) з працівником на території підприємства, а так само поза нею при виконанні завдання посадових осіб підприємства, зобов'язаний протягом однієї години передати з використанням засобів зв’язку та   протягом доби на паперовому носії повідомлення про нещасний випадок до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворюваннях України (далі – відділення Фонду) по телефонах: м. Бердянськ 7-19-51, 7-13-23.

 

 

Новини