Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини Бердянського відділення УВД ФССУ

Офіційні роз’яснення

  • 03.06.2015
  • Рекашов В.О.

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ГІРНИЧОГО НАГЛЯДУ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ 25 грудня 2014 року № 9311/0/8-9.1-9/6/14

Щодо проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці 


Основнi положення щодо реалiзацiї конституцiйного права працiвникiв на охорону їхнього життя i здоров’я у процесi трудової дiяльностi, на належнi безпечнi i здоровi умови працi визначено у Законi України «Про охорону працi» (далi — Закон).
Вiдповiдно до вимог статтi 18...

Подробиці

Дуже важливим елементом в системі охорони праці є засоби індивідуального захисту (ЗІЗ), які використовуються робітниками не тільки на виробництві, але і в побуті. Таким чином, ЗІЗ представляють собою найбільш важливу деталь в ланцюжку досягнення максимальної ефективності праці на виробництві. Засіб індивідуального захисту – будь-яке спорядження чи обладнання, що використовується для носіння працівником і для запобігання впливу однієї чи кількох...

Подробиці

Офіційні роз’яснення

  • 03.06.2015
  • Рекашов В.О.

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ № 523/13/116-14

18 листопада 2014 року

Щодо підвищеної оплати праці за роботу із шкідливими умовами праці...

Подробиці

Кожен громадянин України має невід’ємне конституційне право – отримання заробітної плати за виконані роботи. Від її розміру залежить, по-перше, рівень життя робітника, по-друге, рівень його соціальної захищеності.
У сьогоденному житті, прагнучи якнайшвидшого збагачення, роботодавці не думають про майбутнє своїх працівників. Зараз вже нікого не дивує той факт, що «в тіні» перебуває значна кількість зарплат українців. Ціна виплат «в конверті» при...

Подробиці

У травні 2015 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську  повідомлень про нещасні випадки не надходило.

Подробиці

Оперативна інформація про нещасні випадки та професійні захворювання

          За період з 20 березня  по 26  березня 2017 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську  надійшло одне повідомлення про нещасний випадок.

 

            ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 30         листопада 2011 р. № 1232

 Роботодавець повинен знати, що одержавши повідомлення про нещасний випадок (не груповий і не смертельний) з працівником на території підприємства, а так само поза нею при виконанні завдання посадових осіб підприємства, зобов'язаний протягом однієї години передати з використанням засобів зв’язку та   протягом доби на паперовому носії повідомлення про нещасний випадок до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворюваннях України (далі – відділення Фонду) по телефонах: м. Бердянськ 7-19-51, 7-13-23.

 

 

Новини