Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини Бердянського відділення УВД ФССУ

Станом на 01 травня 2017 року відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Бердянську Запорізької області, взято на облік 1312 переселенець.

З початку 2017 року отримувачам страхових виплат   профінансовано   12435,9  тис. гривень.

 

Подробиці

       У квітні  2017  року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську надійшло два  повідомлення про нещасний випадок  (кількість осіб, що постраждалі – 2, в т.ч. смертельно – 0)

      Роботодавець повинен знати, що одержавши повідомлення про нещасний випадок (не груповий і не смертельний) з працівником на території підприємства, а так само поза нею при виконанні завдання посадових осіб підприємства, зобов'язаний протягом однієї години передати з...

Подробиці

За період з 24 квітня  по 30  квітня  2017 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську  повідомлень про нещасний випадок не надходило.

             

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 р. № 1232

 

                                                  ПОРЯДОК
                         проведення розслідування та ведення обліку
                        нещасних випадків, професійних захворювань
                     ...

Подробиці

          За період з 17 квітня  по 23  квітня  2017 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську  повідомлень про нещасний випадок не надходило.

          

   ПОРЯДОК проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві

                   … Розслідування та облік нещасних випадків....

Подробиці

        24 квітня 2017 року з 08год 00хв до 11год 00хв у магазині ТОВ «Гармонія» відбудеться ярмарок-продаж спецодягу, спецвзуття  присвячена Всесвітньому дню охорони праці під девізом: “Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці”....

Подробиці

Оперативна інформація про нещасні випадки та професійні захворювання

          За період з 20 березня  по 26  березня 2017 року до відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську  надійшло одне повідомлення про нещасний випадок.

 

            ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 30         листопада 2011 р. № 1232

 Роботодавець повинен знати, що одержавши повідомлення про нещасний випадок (не груповий і не смертельний) з працівником на території підприємства, а так само поза нею при виконанні завдання посадових осіб підприємства, зобов'язаний протягом однієї години передати з використанням засобів зв’язку та   протягом доби на паперовому носії повідомлення про нещасний випадок до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворюваннях України (далі – відділення Фонду) по телефонах: м. Бердянськ 7-19-51, 7-13-23.

 

 

Новини