Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини управління житлово-комунального господарства

Про проведення зустрічі

  • 25.02.2021
  • Дем’янова Т.В.

Шановні голови та керівники ОСББ! 02 березня 2021 року о 14:00,  в приміщенні Бердянського міського палацу культури відбудеться зустріч на яку запрошені президент громадської організації Всеукраїнської ради голів ОСББ Наталія Олійник та незалежний член Наглядової ради ДУ Фонд енергоефективності, експерт з питань енергозабезпечення, реформатор житлово-комунальних господарств Юлія Сабатюк.

Подробиці

Шановні голови та керуючі ОСББ!

Представництво Проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES)» пропонує прийняти участь вебінарі «Робота зі зверненнями співвласників й інших громадян із загальних та проблемних питань (зокрема, щодо збитків)», який відбудеться 23.02.2021 р. о 12:00.

Реєстрація за посиланням ...

Подробиці

Шановні керівники та голови ОСББ!

В рамках Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) заплановано проведення в он-лайн режимі Міжрегіонального форуму "Револьверні фонди - ефективна модель партнерства для впровадження енергоефективних заходів" (25.02.2021, початок о 10:00)

Запрошуємо Вас взяти участь у зазначеному заході

Посилання для...

Подробиці

Увага он-лайн тренінги!

  • 16.02.2021
  • Дем’янова Т.В.

Шановні голови та керуючі ОСББ!

Представництво Проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES)» пропонує прийняти участь у навчальних он-лайн тренінгах "Вечірня Школа іміджу ОСББ та роботи зі ЗМІ. Відкритий цикл тренінгів".

Реєстрація для участі за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHMfGaK8ChDiTlLX7Pu99Gw0ZEjZvtPOlQPxk1LumxICj-DA/viewform

Подробиці

Оголошення

  • 05.01.2021
  • Дем’янова Т.В.

Шановні голови та керівники ОСББ!

Звертаємось до Вас з проханням, звернути увагу на стан сміттєвих майданчиків на прибудинкових територіях багатоквартирних житлових будинків.

За порушення п.3.6 "Санітарне утримання контейнерних майданчиків" "Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Бердянська" в редакції від 31.05.2013 р., передбачена адмінвідповідальність.

Подробиці

Новини УЖКГ