Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини ЖКГ

Шановні голови ОСББ! Управління житлово-комунального господарства запрошує Вас взяти участь у чергових зборах які відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Бердянської міської ради , в кабінеті № 70, о 15.00 годині 09 жовтня 2019 року. ...

Подробиці

Управління житлово-комунального господарства за участю представників Проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES)» та Проекту міжнародної фінансової корпорації групи світового банку (IFC) «Енергоефективність у житловому секторі України» запрошує  Вас взяти участь у навчальному тренінг-семінарі,  який відбудеться 19 вересня 2019 року  о 15.00 год., в приміщенні виконавчого комітету...

Подробиці

У рамках виконання послуг по боротьбі з комарами 11.09.2019 року з 06:30 до 07:30 проводитиметься дезінсекція зливостічних каналів по вул. Університетській, Хавкіна, Енгельса, Центральній.

Подробиці

Шановні голови ОСББ! Управління житлово-комунального господарства запрошує Вас взяти участь в чергових зборах які відбудуться в приміщенні виконавчого комітету 10 вересня 2019 року о 16.00 в кабінеті № 70.

На збори будуть запрошені представники Управілння праці та соціального захисту населення з питання нарахування субсидій та представники управління Персійного фонду України з питання перевірок юридичних осіб.

Подробиці

Новини ЖКГ