Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини управління житлово-комунального господарства

Про вжиття заходів

  • 18.03.2020
  • Дем’янова Т.В.

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної  хвороби  (COVID 19)» від 17.03.2020,  Постанови КМУ від 16.03.2020 №215 «Про запобігання поширенню на території  України гострої респіраторної хвороби COVID 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», протоколу позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Запорізької області від...

Подробиці

Шановні голови ОСББ! Виконавчий комітет Бердянської міської ради запрошує Вас взяти участь у проведенні чергової наради, яка відубудеться в приміщенні виконавчого комітету Бердянської міської ради в кабінеті №70, 11 березня 2020 року о 16 годині. 

На нараді будуть розглянуті питання врегулювання трудових відносин та нове в законодавстві про працю. 

Подробиці

Шановні голови ОСББ! Управління житлово-комунального господарства нагадує Вам про необхідність розчищення прибудинкової території від снігу  та своєчасного посипання пішохідних доріжок протиожеледними сумішами  для уникнення травмування. 

Пам’ятайте  про встановлення попереджувальних знаків  і огорожі небезпечних місць можливого зсуву з дахів та карнизів снігу, падіння бурульок, адже безпека мешканців в Ваших руках.

Подробиці

Про чергові збори голів ОСББ

  • 03.02.2020
  • Дем’янова Т.В.

Шановні голови ОСББ! Виконавчий комітет Бердянської міської ради запрошує Вас взяти участь у черговій нараді яка відбудеться о 16.00, 04 лютого 2020 року в кабінеті №70 виконавчого комітету Бердянської міської ради.

Тематика наради: укладання договорів щодо поводження з твердими побутовими відходами.

Подробиці

Увага семінар!

  • 10.12.2019
  • Дем’янова Т.В.

Шановні голови ОСББ, запрошуємо Вас взяти участь у семінарі з енергоефективності який відбудеться 13 грудня  2019 року о 14.00 в кабінеті № 70 виконавчого комітету Бердянської міської ради...

Подробиці

Новини УЖКГ