Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини управління житлово-комунального господарства

Оголошення

  • 05.01.2021
  • Дем’янова Т.В.

Шановні голови та керівники ОСББ!

Звертаємось до Вас з проханням, звернути увагу на стан сміттєвих майданчиків на прибудинкових територіях багатоквартирних житлових будинків.

За порушення п.3.6 "Санітарне утримання контейнерних майданчиків" "Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Бердянська" в редакції від 31.05.2013 р., передбачена адмінвідповідальність.

Подробиці

Про звернення громадян

  • 18.12.2020
  • Дем’янова Т.В.

На адресу виконкому Бердянської міської ради надійшов лист із секретаріату Уповноваженого  Верховної Ради з прав людини про порушення законодавства по роботі зі зверненнями громадян одним з голів ОСББ, розташованого у м.Бердянськ.

Звертаємо вашу увагу, що Закон України “Про звернення громадян”, інші нормативно правові акти в сфері роботи зі зверненнями громадян поширюються на діяльність органів державної влади і місцевого самоврядування,...

Подробиці

 

У зв’язку із посиленням державного нагляду (контролю) за додержанням вимог чинного законодавства під час реалізації Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону атмосферного повітря», «Про відходи» Державна екологічна інспекція  у Запорізькій області  попереджає про заборону спалювання рослинності або її залишків, опалого листя та...

Подробиці

Шановні керівники та голови ОСББ, доводимо до Вашого відома про можливість безкоштовного проходження  курсів за кошти Міністерства у справах ветеранів України для учасників АТО/ООС за наступними спеціальностями:

Організатор малого бізнесу

Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків) та або керівників складу підприємства ЖКГ, що надають послуги з управління житлового комплексу

Масажист – реабілітолог

Бухгалтерській облік

Web –...

Подробиці

Оголошення про нараду

  • 07.09.2020
  • Дем’янова Т.В.

Шановні керіуючі  та голови  ОСББ.

У зв'язку з відключенням газу, виконавчий комітет Бердянської міської ради запрошує Вас взяти участь у оперативній нараді з питання відключення газу, яка відбудеться в центрі культури і дозвілля "Софіт" о 16 год. 00 хв. 08 вересня 2020 року.

Нарада відбудеться за участю представників Бердянського відділення АТ "Запоріжгаз".

Подробиці

Новини УЖКГ