Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини управління житлово-комунального господарства

Про проведення зустрічі

  • 06.04.2021
  • Дем’янова Т.В.

Шановні Голови ОСББ!

Повідомляємо Вам, про проведення зустрічі, яка відбудеться 08 квітня 2021 року о 16.00 в приміщенні МПК ім. Шевченко (велика зала).

Порядок денний:

1.     озеленення прибудинкової території;

2.     утримання дитячих майданчиків;

3.     відключення газопостачання;

4.     тощо.

Подробиці

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) надає роз’яснення по встановленню лічильників газу споживачам....

Подробиці

Щодо оренди житла

  • 10.03.2021
  • Дем’янова Т.В.

Шановні голови та керівники ОСББ!

Головне управлінння ДПС у Запорізькій області для недопущення втрат бюджету та повноти залучення до щорічної кампанії декларування громадян, просить Вас сприяти у наданні інформації щодо громадян-власників житла, які у 2020 році надавали в оренду та/або найм власне житло.

Подробиці

У квітні 2021 року починаються планові ремонтні роботи на газопроводах середнього і низького тиску на вході газопроводу в місто та по його території....

Подробиці

Про проведення зустрічі

  • 25.02.2021
  • Дем’янова Т.В.

Шановні голови та керівники ОСББ! 02 березня 2021 року о 14:00,  в приміщенні Бердянського міського палацу культури відбудеться зустріч на яку запрошені президент громадської організації Всеукраїнської ради голів ОСББ Наталія Олійник та незалежний член Наглядової ради ДУ Фонд енергоефективності, експерт з питань енергозабезпечення, реформатор житлово-комунальних господарств Юлія Сабатюк.

Подробиці

Новини УЖКГ