Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини управління житлово-комунального господарства

Шановні голови ОСББ! Управління житлово-комунального господарства нагадує Вам про необхідність розчищення прибудинкової території від снігу  та своєчасного посипання пішохідних доріжок протиожеледними сумішами  для уникнення травмування. 

Пам’ятайте  про встановлення попереджувальних знаків  і огорожі небезпечних місць можливого зсуву з дахів та карнизів снігу, падіння бурульок, адже безпека мешканців в Ваших руках.

Подробиці

Про чергові збори голів ОСББ

  • 03.02.2020
  • Дем’янова Т.В.

         Шановні голови ОСББ! Виконавчий комітет Бердянської міської ради запрошує Вас взяти участь у черговій нараді яка відбудеться о 16.00, 04 лютого 2020 року в кабінеті №70 виконавчого комітету Бердянської міської ради.

         Тематика наради: укладання договорів щодо поводження з твердими побутовими відходами.

Подробиці

Увага семінар!

  • 10.12.2019
  • Дем’янова Т.В.

Шановні голови ОСББ, запрошуємо Вас взяти участь у семінарі з енергоефективності який відбудеться 13 грудня  2019 року о 14.00 в кабінеті № 70 виконавчого комітету Бердянської міської ради

Семінар буде проводитись за підтримки Проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES)» та Проекту міжнародної фінансової корпорації групи світового банку (IFC) «Енергоефективність у житловому...

Подробиці

Про чергові збори голів ОСББ.

  • 29.11.2019
  • Дем’янова Т.В.

Шановні голови ОСББ! Виконавчий комітет Бердянської міської ради запрошує Вас взяти участь у черговій нараді яка відбудеться о 15.00, 03 грудня 2019 року в кабінеті №70 виконавчого комітету Бердянської міської ради.

На нараду запрошені:

- представники компанії ONet  міста Бердянська-для надання роз’яснень, що стосуються послуг провайдера інтернет - зв’язку та послуг відеоспостереження;  

- представники КП «Бердянськводоканал» БМР – з питань,...

Подробиці

Про проведення зузтрічі

  • 25.11.2019
  • Дем’янова Т.В.

Шановні голови ОСББ! Запрошуваємо Вас прийняти участь у зустрічі яка відбудеться 26 листопада 2019 в каб.№70 виконавчого комітету Бердянської міської ради. Тематика зустрічі: обрізка і знесення зелених насаджень та обробка громадської території, садибних ділянок від шкідників.

Подробиці

Новини УЖКГ