Бердянська міська рада - офіційний сайт

                                  Оголошення! У В А Г А !

Шановні голови та керівники ОСББ м. Бердянська, повідомляємо, що згідно розпорядження №210-р від 05.06.2018 року «Про проведення комплексу заходів щодо боротьби з карантинними рослинами, бур’янами та своєчасним покосом трав» з метою посилення та удосконалення роботи з ліквідації карантинних рослин та утримання територій міста у належному санітарному стані пропонуємо протягом вегетаційного періоду карантинних рослин та бур’янів проводити заходи зі знищення карантинних  рослин (амброзії полинолистої, повитиці) та своєчасного  покосу трав на території міста.
Також просимо  щосереди надавати інформацію про виконані роботи до управління житлово-комунального господарства виконкому Бердянської міської ради (будь-яким можливим способом)

Новини ОСББ

19 травня 2015 року у м.Харьків ( на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова) відбувся семінар на тему: "Енергоефективність житлових будівель. Передумови модернізації житлового фонду: вирішення питань управління житлом та виконання вимог щодо показників енергоефективності будівель". ...

Подробиці

Відповідно до "Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських містах міста Бердянська" об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) м. Бердянськ розпочато покіс бур’янів, карантинних рослин на прибудинкових територіях.

Подробиці

06 травня 2015 року набуло чинності рішення Кабінету Міністрів України про продовження Державної програми стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредиту, залученого на придбання котлів, а також розширено перелік обладнання та матеріалів, на які поширюється дія зазначеної програми. ...

Подробиці

Економити ресурси - дбати про свою землю. Сьогодні економимо свої витрати, а в майбутньому це означає, що ми дбаємо про чисту і багатій країні, в якій житимуть наші діти. Ця робота складається з щоденних невеликих турбот - вимкнути світло, коли виходиш з приміщення, вчасно закрутити кран тощо. У результаті ми придбаємо чудові звички культурних, цивілізованих людей, які турбуються про власний майбутньому і долю своїх дітей.

Подробиці