Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини міського центру зайнятості

 31 липня поточного року фахівцями Бердянського міського центру зайнятості під гаслом «Живи та працюй в Україні» було проведено прес-тур на підприємство «Бердянська трикотажка» Бердянської міської громадської організації інвалідів. Метою заходу стала орієнтація безробітних людей на вибір свого професійного майбутнього в сучасному середовищі та подолання труднощів на шляху досягнення успішної кар’єри.

Перед початком прес-туру кожен із...

Подробиці

 

Одним з напрямів роботи служби зайнятості є організація та проведення заходів з попередження та протидії торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці.

З метою попередження та всебічного інформування про небезпеку неврегульованої зовнішньої трудової міграції 03 серпня поточного року в Бердянському міському центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для безробітних громадян на тему «Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі ...

Подробиці

Державна служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, активно впроваджує електронні сервіси, які на сьогодні є однією з найпрогресивніших форм надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет - технологій. Так, у 2018 році державною службою зайнятості введено у експлуатацію новий Веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості».

Основні переваги нового сайту - зручний та...

Подробиці

Якщо Ви бажаєте підібрати персонал, який відповідав би необхідним професійним вимогам, був здатний виконувати Ваші завдання на належному рівні якісно і вчасно, якщо Вам потрібні працівники на постійну чи тимчасову роботу, ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО БЕРДЯНСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ!

         Служба зайнятості пропонує Вам послуги з підготовки необхідних Вашому підприємству кадрів за дуальною формою навчання.

         Дуальна форма навчання – це засіб...

Подробиці

       Дитячий  оздоровчий центр « Червона гвоздика» розташований на березі теплого Азовського моря....

Подробиці