Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини міського центру зайнятості

19 вересня поточного року з метою проведення соціальної адаптації засуджених фахівцями Бердянського міського центру зайнятості спільно з представниками ЗМІ, Управління Державної пенітенціарної служби України, Південно-Східного межрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України та БО «Сто відсотків життя» був проведений профінформаційний семінар для 29 осіб, які звільняються з місць...

Подробиці

           Вибір професії – це важливий крок і він повинен бути добре виваженим, цілком усвідомленим. Випадковий вибір   професії може бути вдалим тільки випадково.

Професійне самовизначення та ефективна адаптація до ринкової економіки - основа конкурентоздатності молоді на ринку праці .

           Розпочався новий навчальний рік.   І хоча більшість випускників вже визначилися з вибором майбутньої професії, поради і досвід фахівців  стають у...

Подробиці

 31 липня поточного року фахівцями Бердянського міського центру зайнятості під гаслом «Живи та працюй в Україні» було проведено прес-тур на підприємство «Бердянська трикотажка» Бердянської міської громадської організації інвалідів. Метою заходу стала орієнтація безробітних людей на вибір свого професійного майбутнього в сучасному середовищі та подолання труднощів на шляху досягнення успішної кар’єри.

Перед початком прес-туру кожен із...

Подробиці

 

Одним з напрямів роботи служби зайнятості є організація та проведення заходів з попередження та протидії торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці.

З метою попередження та всебічного інформування про небезпеку неврегульованої зовнішньої трудової міграції 03 серпня поточного року в Бердянському міському центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для безробітних громадян на тему «Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі ...

Подробиці

Державна служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, активно впроваджує електронні сервіси, які на сьогодні є однією з найпрогресивніших форм надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет - технологій. Так, у 2018 році державною службою зайнятості введено у експлуатацію новий Веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості».

Основні переваги нового сайту - зручний та...

Подробиці