Бердянська міська рада - офіційний сайт

Актуальні конкурси та гранти

Немає доступних новин

ПРОГРАМА НАДАННЯ БІЗНЕС-ГРАНТІВ на початок нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу

Данська Рада у справах Біженців (Danish Refugee Council) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation/SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (Department for International Development /DFID) розпочинає нову програму, спрямовану на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, що постраждали від конфлікту в Україні, які потребують допомоги для початку нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу. Умови.

 ⇔

 

Проект USAID «Економічна підтримка Східної України»

Проект USAID "Економічна підтримка Східної України" надає технічну допомогу та спів-інвестиційну підтримку мікро-, малим та середнім підприємствам (ММСП), надавачам фінансових послуг, місцевим НУО, навчальним закладам, містам та об'єднаним територіальним громадам. Підтримка Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) надасть можливість партнерам отримувати та використовувати передові технології, відбудовувати бізнес і розширювати його на нові ринки, підвищувати його потенціал, користуватися новітніми рішеннями у сфері ІТ та обміну інформацією. 

 

 

 

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

 

Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» шукає фахівця Community Development officer

Для роботи у Маріупольському офісі з містами-партнерами Маріуполем, Бердянськом, Мелітополем та, можливо іншими у майбутньому, Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» шукає фахівця Community Development officer. Оголошення.

 

Українські школярі 14-18 років мають шанс випробувати свій підприємницькій хист і отримати поїздку в США.

Мета проекту - надати можливість молоді розвивати свій підприємницький хист та сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності.

Дедлайн - 8 січня 2020 року.