Бердянська міська рада - офіційний сайт

Виставка «Схід-експо 2019»

Захід відбудеться 8-9 листопада в Києві, в Українському домі. У виставці візьмуть участь урядовці, представники посольств, міжнародні бізнес-організації та асоціації, закордонні представники бізнесу інших країн. За досвідом попередніх років більше 75% учасників за результатами виставки знайшли нових бізнес-партнерів. Для підприємств Бердянська участь є безкоштовною. 

 

Конкурс малих бізнес-грантів на відкриття, відновлення та розширення мікро, малих та середніх підприємств

Програма Організації Об'єднаних Націй із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу запрошує місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на підконтрольних Уряду України територіях Луганської та Донецької області, та в районах Запорізької та Донецької областей уздовж узбережжя Азовського моря, взяти участь у конкурсі на здобуття грантової підтримки на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств. Дедлайн - 1 жовтня 2019 року.

 

 

Проект USAID «Економічна підтримка Східної України»

Проект USAID "Економічна підтримка Східної України" надає технічну допомогу та спів-інвестиційну підтримку мікро-, малим та середнім підприємствам (ММСП), надавачам фінансових послуг, місцевим НУО, навчальним закладам, містам та об'єднаним територіальним громадам. Підтримка Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) надасть можливість партнерам отримувати та використовувати передові технології, відбудовувати бізнес і розширювати його на нові ринки, підвищувати його потенціал, користуватися новітніми рішеннями у сфері ІТ та обміну інформацією. 

 

 

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

 

Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» шукає фахівця Community Development officer

Для роботи у Маріупольському офісі з містами-партнерами Маріуполем, Бердянськом, Мелітополем та, можливо іншими у майбутньому, Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» шукає фахівця Community Development officer. Оголошення.

 

Конкурс грантів від ГО Товариство Лева

Громадська організація Товариство Лева (м. Львів) запрошує громадські організації Дніпропетровської, Донецької (райони, що контролює уряд України), Запорізької, Луганської (райони, що контролює уряд України), Полтавської та Харківської областей до подачі грантових заявок на участь у конкурсі проєктів «Підтримка місцевих ініціатив у Східній Україні». Дедлайн - 27 вересня 2019 року.

 

Конкурс: «Безпечна та правоспроможна громада»

Мета конкурсу:
Посилити спроможність місцевих громад вирішувати проблеми пов’язані з безпекою та доступом до правосуддя, планувати свою діяльність у цих сферах, розвивати правове та безпечне середовище на основі діалогу різних зацікавлених сторін, з урахуванням потреб вразливих категорій населення.

Обсяги фінансування та терміни виконання:
Максимальний розмір гранту становить 450 000 грн. Максимальний термін реалізації проекту –12 місяців, мінімальний – 6 місяців. 

Дедлайн: 17:00 01 жовтня 2019 року.

 

Турбота про тварин і благодійність для дітей: Molodiya Festival оголосив нові номінації

Перша номінація - від Кампанії ХутроOFF. В Україні заради хутра вбивають 850 000 тварин щороку. Це може зупинити тільки закон про заборону хутрового виробництва. Ініціатори закликають знімати ролики усіх небайдужих, адже що більше про проблему говорять, що більший тиск громади і медіа, то більше шансів, що законопроект не проігнорують на черговому засіданні.
Ролики ротуватимуться на телеканалах, в кінотеатрах, екранах в транспорті та у соцмережах. Автор найкращого, на думку журі, відео отримає бонус у розмірі 15 000 грн. Дедлайн: 30 вересня.

 

Стартував 4 раунд молодіжного конкурсу есе на європейську тематику від проекту 3DCFTAs

Проект "Розуміємо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, Молдовою і Грузією" (3DCFTAs) оголосив четвертий раунд конкурсу есе (до 3000 слів) для молоді (до 30 років) з Грузії, Молдови та України на будь-яку актуальну тему, що має відношення до Угоди про асоціацію між їхніми країнами та ЄС.
Есе повинні бути написані англійською мовою, хорошої аналітичної та лінгвістичної якості, та присвячені темі, в межах якої автор може продемонструвати глибину своїх знань, досліджень або професійний досвід. Есе повинні мати цікаву аргументацію або пропозиції.
Ті есе, які перемогли будуть опубліковані на порталі www.3dcftas.eu. Крім цього, автори найкращих есе отримають грошовий приз у розмірі 500 євро. Дедлайн: 30 вересня.

 

Конкурс проектів для ОГС від Чорноморського фонду регіонального співробітництва

Чорноморський фонд регіонального співробітництва (BST) та Фонд Роберта Боша оголошують конкурс проектних пропозицій для організацій та представників громадянського суспільства з Вірменії, Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії та України.  Дедлайн - 18 жовтня 2019 року.

 

Конкурс від Фонду прав людини Посольства Нідерландів

Фонд прав людини Посольства Нідерландів оголошує конкурс грантів. Дедлайн - 1 листопада 2019 року.

 

MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді 2020

Фонд EVZ підтримує в 2020 р. німецько-українські зустрічі молоді для учасників та учасниць у віці з 16 до 35 років. Заявки на грант мають бути подані в Фонд EVZ щонайпізніше до 03.11.2019 р. Проекти можуть розпочатися найраніше 01.02.2020 р. та мають бути закінчені до 31.12.2020 р.